Profesjonaliści

ProfesjonaliściPraca

Sukces naszej firmy tworzą pracownicy, dlatego zależy nam na współpracy z prawdziwymi profesjonalistami i pasjonatami.

Poszukujemy kandydatów, którzy dążą do osiągania jak najwyższych wyników, stawiają na własny rozwój, są zmotywowani
i zaangażowani, otwarci na współpracę w międzynarodowym środowisku i ciekawi świata.

Jeśli możesz pochwalić się doświadczeniem zawodowym w jednym z obszarów naszej ekspertyzy, biegle posługujesz się językiem angielskim i/lub niemieckim oraz chcesz pracować w jednym z następujących działów: audytu, doradztwa podatkowego, księgowości czy doradztwa personalnego.

Sprawdź aktualne oferty pracy.

Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju, jakie stwarzamy naszym Pracownikom są jednym z ważnych powodów, dla których warto do nas dołączyć. Stawiamy na wszechstronny rozwój naszych doradców. Inwestujemy w szkolenia merytoryczne, językowe oraz w programy rozwijające kompetencje miękkie (komunikację, zarządzanie czasem, zarządzanie Zespołem itd.). Szkolenia odbywają się w kraju, ale także zagranicą.

Dzięki przynależności do międzynarodowej sieci mamy możliwość oferowania naszym Pracownikom staży zagranicznych oraz szkoleń w wielu różnych miejscach na świecie. Nasi pracownicy mieli dotąd możliwość szkolić się m.in. w Austrii, czy na Węgrzech . Wyjazdy te pozwalają naszym konsultantom zapoznać się ze specyfiką pracy
w innych krajach, a także z panującą w nich kulturą i zwyczajami.
Promujemy przede wszystkim awanse wewnętrzne. Większość ofert dotyczących stanowisk menedżerskich
i specjalistycznych w pierwszej kolejności kierowana jest do członków naszego Zespołu.

Naszym Pracownikom oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie adekwatnie do doświadczenia, umiejętności, wiedzy i zaangażowania, kafeterię benefitów, a także szeroki wachlarz szkoleń, obejmujących także szkolenia językowe, jak i studia podyplomowe.