Kultura organizacyjna

 

InformInvolveInspire

Misja

Naszą misją jest zapewnienie klientom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i efektywności prowadzonej działalności oraz ich funkcjonalne odciążenie w tych obszarach, które mogą nam powierzyć koncentrując się na własnych celach strategicznych. 

Wizja

Nie musimy być najwięksi, ale chcemy działać w gronie „dużych graczy” polskiego konsultingu, oferując najwyższej jakości, zintegrowane usługi doradcze dużym oraz średnim przedsiębiorstwom krajowym i międzynarodowym inwestującym w Polsce. Nieprzerwanie chcemy cieszyć się wysokim uznaniem klientów, Pracowników, specjalistów
z wybranych branż oraz konkurencji i mediów. Uznaniem z uwagi na nasze kompetencje, profesjonalizm, szybkość
i elastyczność w działaniu, doświadczenie biznesowe, a także wysokie standardy komunikowania się.

Wartości

W TPA pracują ludzie z pasją, ambitni i nastawieni na rozwój. Chcemy razem z naszymi Pracownikami budować prorozwojową kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i profesjonalizmie. Wiedza
i umiejętności naszych Pracowników są naszym wspólnym kapitałem, w który nieustannie inwestujemy.

W TPA kierujemy się następującymi wartościami:

 • Zaangażowanie - Tworzymy aktywny, zintegrowany, obdarzający się zaufaniem zespół oparty na pozytywnych i trwałych relacjach na szczeblu lokalnym oraz międzynarodowym, blisko współpracujący
  z klientami i doskonale wyspecjalizowany w wybranych sektorach gospodarki. 
 • Współpraca - Współpracujemy ze sobą, gdyż rozumiemy, że razem o wiele skuteczniej zrealizujemy naszą wizję i osiągniemy cele firmy, a także efektywniej uczymy się i realizujemy cele osobiste.
 • Rozwój - Systematycznie rozwijamy swoje umiejętności, zdobywamy wiedzę i doświadczenia, zgłębiamy otoczenie biznesowe naszych klientów i szybko adaptujemy się do nowych okoliczności.
 • Wzrost - Mamy świadomość, że nieustanny wzrost jakości naszych usług, zarówno w lokalnych biurach, jak i w globalnej strukturze, to główny czynnik warunkujący rozwój firmy i kształtujący naszą przyszłość.

Odpowiedzialność społeczna

Wiemy, jak ważna jest odpowiedzialność firmy wobec społeczności lokalnych. Nasze działania polegają głównie na działalności pro bono oraz wolontariacie pracowniczym. Nasz Zespół angażuje się w szereg przedsięwzięć mających na celu pomoc tym, którzy wsparcia potrzebują. Do tej pory udało nam się:

 • Wspomóc Szkolę Podstawową nr 1 w Parczewie
 • Sponsorować Maltańskie Koncerty Charytatywne
 • Spełniać marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie
 • Zorganizować „Akcję Korek” polegającą na zbieraniu plastikowych nakrętek - pieniądze zebrane w ten sposób przekażemy na wspólnie wybrany cel charytatywny.
 • Wesprzeć Domy Dziecka w Poznaniu oraz w Warszawie – dzięki zbiórce środków wśród naszych Pracowników udało nam się w tym roku przekazać dary o łącznej wartości ponad 4000 zł.
 • Nasi Pracownicy co roku angażują się także w przedsięwzięcie "Szlachetna Paczka".