Baker Tilly International

Fakty i liczby. W końcu jesteśmy ekspertami od finansów...

Oferowanie wysokiej jakości usług profesjonalnych inwestorom z całego świata wymaga funkcjonowania w niezwodnym i kompetentnym środowisku międzynarodowym, co jest domeną największych i najsilniejszych sieci firm doradczych.

TPA operuje na trzech poziomach zasięgu kompetencyjnego: po pierwsze, jesteśmy wiodącym doradcą lokalnym w każdym z 11 państw Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, w których mamy nasze biura. Po drugie, jesteśmy największą regionalną doradczą grupą kapitałową w tej części Europy. Po trzecie, jesteśmy członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym oferujemy wsparcie eksperckie jednej z największych globalnych sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i doradców biznesowych Baker Tilly International.

Nasi klienci korzystają z bezpośrednich kanałów komunikacji i prostych struktur podejmowania decyzji, a ponadto mają ciągły dostęp do aktualnej wiedzy, praktyki oraz najlepszych ekspertów w dowolnym miejscu na ziemi.

O Baker Tilly international

Sieć Baker Tilly International obejmuje obecnie 165 niezależnych członków zatrudniających łącznie 28 000 osób w 745 biurach na terenie 141 krajów, co sprawia, że zalicza się do pierwszej 10-tki globalnych sieci firm doradczych.

baker tilly iinternational