O Nas

Witamy w TPA!

Poszukujesz partnera, który rozumie Twoje potrzeby? 

Takiego, który mówi w Twoim języku, zna specyfikę Twojego biznesu i zawsze ma dla Ciebie czas? 

Jeśli tak, to TPA stanowi Twój najlepszy wybór. Naszymi najważniejszymi narzędziami są nie tyle kalkulatory i arkusze kalkulacyjne, co uważne oko, czułe ucho, dobra pamięć i uczciwa rozmowa.

Po partnersku, z dużym zaangażowaniem i w bliskim kontakcie z klientem i jego biznesem – tak rozwiązujemy problemy i znajdujemy najlepsze rozwiązania. Tak również rozumiemy i wcielamy w życie każdego dnia nasze credo Face to Face Business. Nasze obszary działania to doradztwo podatkowe, księgowość i płace, audyt i doradztwo biznesowe, doradztwo personalne

11 państw. 1 firma. 

TPA działa w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej w następujących krajach: Albania, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Węgry. Ponad 1000 ekspertów zatrudnionych w 27 biurach na terenie 11 krajów świadczy usługi najwyższej jakości.

TPA: Regionalne korzenie. Globalna sieć.

TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym może oferować swoim klientom usługi jednej z największych na świecie sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i konsultantów biznesowych.

Baker Tilly International obejmuje 126 niezależnych firm członkowskich zatrudniających łącznie 30 490 osób w 769 biurach na terenie 147 krajów.