Real Estate guidebook 2019/2020

Rok 2020 nie będzie podobny do żadnego z okresów, którego doświadczaliśmy po transformacji ustrojowej końca lat osiemdziesiątych i początku lat dziewięćdziesiątych. Wybuch na niespotykaną dotąd skalę pandemii tzw. koronawirusa w różnej formie oraz istotnym stopniu dotknie negatywnie zdecydowaną większość sfer aktywności gospodarczej w Polsce i na świecie. Wyjątkiem nie będzie branża nieruchomości i branża budowlana. Na dzień dzisiejszy nie można kompleksowo ocenić skali negatywnego wpływu epidemii na ich rozwój w kolejnych miesiącach, ponieważ z pandemią na tak dużą skalę mierzymy się wszyscy po raz pierwszy.

Problemy, które pojawiają się w związku z koronawirusem wysuwają się dziś na pierwszy plan. Jednak nie oznacza to, że pozostałe, które występowały dotychczas zniknęły, wręcz przeciwnie. Jako doradcy z wieloletnim stażem doskonale wiemy, że bieżące problemy natury księgowej, których specyfika z roku na rok bardziej się komplikuje niż upraszcza, sprawiają, że pracownicy  działów księgowych, mogą zwyczajnie zgubić się w gąszczu standardów i regulacji, którym muszą stawić czoła. Aby kluczowe tematy związane z ujęciem rachunkowym nie były dodatkowym utrudnieniem w codziennej pracy w tym trudnym okresie, przygotowaliśmy piątą edycję przewodnika dla branży budowlanej oraz nieruchomościowej.

Tegoroczną publikację uzupełniliśmy o nowe studia przypadków, przy których mieli okazję pracować eksperci TPA Poland w roku 2019.

W przypadku szczegółowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Publikacje

Investing in Slovakia 2020

Investing in Slovenia 2020

Investing in Serbia 2020

Investing in Poland 2020

Investing in Montenegro 2020

Investing in Romania 2020

Investing in Hungary 2020

Investing in Croatia 2020

Investing in Bulgaria 2020

Investing in Czech Republic 2020