TPA Poland z nową siedzibą w Katowicach

20. sierpnia 2018 | Do przeczytania w 2 min

TPA Poland z nową siedzibą w KatowicachOd 2 sierpnia 2018 r. firma doradcza TPA Poland zmieniła siedzibę swojego biura w Katowicach. Teraz eksperci pracują w nowoczesnym biurowcu Brema przy Al. Roździeńskiego 188H.

– Zależy nam na atrakcyjnej lokalizacji, gdyż chcemy być blisko naszych Klientów, aby móc reagować na ich potrzeby. Nie bez znaczenia jest także nowoczesne wnętrze i praca w przyjaznej atmosferze. Zależy nam na zadowoleniu naszych Pracowników – komentuje decyzję o przeprowadzce Łukasz Korbas, Partner TPA Poland kierujący katowickim zespołem outsourcingu księgowości i płac.

Budynek spełnia te wymagania. Leży w bezpośrednim sąsiedztwie największych arterii komunikacyjnych Katowic i dróg wylotowych, co gwarantuje dogodny dojazd do biurowca z każdej części miasta i regionu zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Sam biurowiec ma 6 pięter, a powierzchnia przeznaczona na biura stanowi ponad 6 200 mkw. Przestrzeń zaprojektowana została przez studio Wojciecha Wojciechowskiego, gwarantując jednocześnie nowoczesność i funkcjonalność. Pracownicy mają do dyspozycji parking podziemny i naziemny, parking rowerowy, a także taras widokowy. Każde piętro wygląda tak samo, a na każdym może pracować do 150 osób.

Biuro TPA Poland zlokalizowane jest na 1 piętrze i zajmuje blisko 180 mkw. powierzchni.

– Nasze nowe biuro jest przyjazne dla pracowników. To profesjonalnie przygotowany budynek, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pracowników. Jeździsz rowerem? Świetnie, zostawisz go na specjalnym parkingu. Jesteś zmęczony analizą dokumentów i masz ochotę na chwilę przerwy? Skorzystasz z chwili relaksu na tarasie. Nasz zespół docenia te możliwości – podkreśla Krzysztof Kaczmarek, Partner Zarządzający TPA Poland.

TPA Poland jest niezależnym członkiem międzynarodowej sieci Baker Tilly International i posiada swoje biura także w Warszawie i Poznaniu. W sumie w Polsce pracuje ponad 170 ekspertów świadczących usługi z zakresu księgowości, audytu, doradztwa podatkowego, personalnego i biznesowego, a od tego roku – także prawnego.

TPA Poland wprowadza sie do nowej siedziby w Katowicach_2018 08 20