Usługi

Doradztwo biznesowe

Naszym dążeniem jest maksymalizacja wartości przedsięwzięć biznesowych naszych klientów. Rozwiązania oferowane w ramach doradztwa biznesowego są efektem współpracy specjalistów z wielu dziedzin.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo personalne

Wierzymy, że właściwie dobrany zespół pracowników to warunek niezbędny dla sukcesu firmy i umocnienia jej przewagi konkurencyjnej. Pomagamy zwiększyć efektywność oraz zyskowność firm, wspierając procesy rekrutacyjne, a także proponując odpowiednią alokację i rozwój zasobów ludzkich.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo podatkowe i prawne

Zapewniamy szeroki wachlarz usług doradztwa podatkowego i prawnego dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Dostarczamy specjalistyczne i kompleksowe usługi doradcze o charakterze projektowym. W zagadnieniach poza podatkowych, oferujemy wymierne korzyści i wsparcie naszych prawników działających pod szyldem Baker Tilly Woroszylska Legal.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo transakcyjne

TPA zapewnia szeroki dostęp do specjalistycznej, interdyscyplinarnej wiedzy i doświadczenia naszych profesjonalistów z różnych działów oraz wiedzy i doświadczeń dostępnych w ramach międzynarodowej sieci biur Baker Tilly Europe International.

Sprawdź nasze usługi

Outsourcing księgowości i płac

Rosnąca konkurencja zmusza przedsiębiorców do stałego poszukiwana usprawnień i redukcji kosztów w różnych obszarach działalności firmy. Jednym z rozwiązań, po które coraz częściej sięgają właściciele, a także dyrektorzy operacyjni i finansowi, jest outsourcing działalności pomocniczej, w tym kadrowo-płacowej i księgowej.

Sprawdź nasze usługi

TPA Real Estate Services

TPA Real Estate Services specjalizuje się w usługach doradztwa inwestycyjnego w zakresie nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa strategicznego, wycen oraz wszelkiego rodzaju finansowania i refinansowania.

Sprawdź nasze usługi

Usługi audytorskie

Skupiamy się na dobrym poznaniu i zrozumieniu środowiska, w którym działają nasi klienci. Dzięki temu efektywniej możemy pomagać im w realizacji celów strategicznych, a także rozwijaniu systemu księgowego oraz procesów zarządzania. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania, które są zgodne zarówno z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa bilansowego, jak i handlowego oraz podatkowego.

Sprawdź nasze usługi