Usługi

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe to core business TPA we wszystkich 12 państwach, w tym także w Polsce. Zapewniamy szeroki wachlarz usług podatkowych, m.in. w zakresie CIT, VAT, PIT, akcyzy, podatku od nieruchomości (podatki lokalne), podatku od czynności cywilnoprawnych oraz ceł.

Sprawdź nasze usługi

Outsourcing księgowości i płac

Rosnąca konkurencja skłania przedsiębiorców do stałego podnoszenia efektywności w różnych obszarach compliance. Jednym z rozwiązań, po które coraz częściej sięgają właściciele, a także dyrektorzy operacyjni i finansowi, jest outsourcing działalności pomocniczej, w tym kadrowo-płacowej i księgowej.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo dla sektora nieruchomości

Od ponad 40 lat TPA specjalizuje się w doradztwie dla sektora nieruchomości. Zapewniamy dedykowane rozwiązania transakcyjne, strukturyzacyjne, prawne, podatkowe, księgowe i outsourcingowe.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo personalne

Wierzymy, że właściwie dobrany zespół pracowników to warunek niezbędny dla sukcesu firmy i umocnienia jej przewagi konkurencyjnej. Pomagamy zwiększyć efektywność oraz zyskowność firm, wspierając procesy rekrutacyjne, a także proponując odpowiednią alokację i rozwój zasobów ludzkich.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo biznesowe

Naszym dążeniem jest maksymalizacja wartości przedsięwzięć biznesowych naszych klientów. Nasze rozwiązania oferujemy pod marką Baker Tilly TPA, a są one każdorazowo efektem współpracy specjalistów z wielu dziedzin.

Sprawdź nasze usługi