Usługi

Doradztwo biznesowe

Naszym dążeniem jest maksymalizacja wartości przedsięwzięć biznesowych naszych klientów. Rozwiązania oferowane w ramach doradztwa biznesowego są efektem współpracy specjalistów z wielu dziedzin.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo personalne

Wierzymy, że właściwie dobrany zespół pracowników to warunek niezbędny dla sukcesu firmy i umocnienia jej przewagi konkurencyjnej. Pomagamy zwiększyć efektywność oraz zyskowność firm, wspierając procesy rekrutacyjne, a także proponując odpowiednią alokację i rozwój zasobów ludzkich.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe to core business TPA we wszystkich 12 państwach, w tym także w Polsce. Zapewniamy szeroki wachlarz usług podatkowych, m.in. w zakresie CIT, VAT, PIT, akcyzy, podatku od nieruchomości (podatki lokalne), podatku od czynności cywilnoprawnych oraz ceł.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo prawne

Baker Tilly Woroszylska Legal jest niezależną kancelarią prawną oferującą dostęp do sieci renomowanych partnerów na całym świecie. W centrum naszej uwagi stawiamy Klienta oraz wartość, jaką możemy wnieść do jego przedsiębiorstwa.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo transakcyjne

TPA zapewnia szeroki dostęp do specjalistycznej, interdyscyplinarnej wiedzy i doświadczenia naszych profesjonalistów z różnych działów oraz wiedzy i doświadczeń dostępnych w ramach międzynarodowej sieci biur Baker Tilly International.

Sprawdź nasze usługi

Outsourcing księgowości i płac

Rosnąca konkurencja zmusza przedsiębiorców do stałego poszukiwana usprawnień i redukcji kosztów w różnych obszarach działalności firmy. Jednym z rozwiązań, po które coraz częściej sięgają właściciele, a także dyrektorzy operacyjni i finansowi, jest outsourcing działalności pomocniczej, w tym kadrowo-płacowej i księgowej.

Sprawdź nasze usługi

TPA Real Estate Services

TPA Real Estate Services specjalizuje się w usługach doradztwa inwestycyjnego w zakresie nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem doradztwa strategicznego, wycen oraz wszelkiego rodzaju finansowania i refinansowania.

Sprawdź nasze usługi

Usługi audytorskie

Skupiamy się na dobrym poznaniu i zrozumieniu środowiska, w którym działają nasi klienci. Dzięki temu efektywniej możemy pomagać im w realizacji celów strategicznych, a także rozwijaniu systemu księgowego oraz procesów zarządzania. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania, które są zgodne zarówno z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa bilansowego, jak i handlowego oraz podatkowego.

Sprawdź nasze usługi