Usługi

Audyt

Skupiamy się na dobrym poznaniu i zrozumieniu środowiska, w którym działają nasi klienci. Dzięki temu efektywniej możemy pomagać im w realizacji celów strategicznych, a także rozwijaniu systemu księgowego oraz procesów zarządzania. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania, które są zgodne zarówno z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa bilansowego, jak i handlowego oraz podatkowego.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo biznesowe

Naszym dążeniem jest maksymalizacja wartości przedsięwzięć biznesowych naszych klientów. Rozwiązania oferowane w ramach doradztwa biznesowego są efektem współpracy specjalistów z wielu dziedzin.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo personalne

Wierzymy, że właściwie dobrany zespół pracowników to warunek niezbędny dla sukcesu firmy i umocnienia jej przewagi konkurencyjnej. Pomagamy zwiększyć efektywność oraz zyskowność firm, wspierając procesy rekrutacyjne, a także proponując odpowiednią alokację i rozwój zasobów ludzkich.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo podatkowe

Zapewniamy szeroki wachlarz usług doradztwa podatkowego, m.in. w zakresie VAT, CIT, PIT, akcyzy, podatku od nieruchomości (podatki lokalne), podatku od czynności cywilnoprawnych oraz cła. Obok pomocy w rozwiązywaniu kwestii bieżących, TPA dostarcza także kompleksowe i specjalistyczne usługi doradcze o charakterze projektowym (produkty podatkowe), dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Sprawdź nasze usługi

Doradztwo prawne

Od doradztwa transakcyjnego, po restrukturyzację działalności operacyjnej do reprezentacji w sporze – na każdym etapie działalności przedsiębiorstwa oferujemy wymierne korzyści i kompleksowe wsparcie naszych prawników działających pod szyldem Baker Tilly Woroszylska Legal.

Sprawdź nasze usługi

Outsourcing księgowości i płac

Rosnąca konkurencja zmusza przedsiębiorców do stałego poszukiwana usprawnień i redukcji kosztów w różnych obszarach działalności firmy. Jednym z rozwiązań, po które coraz częściej sięgają właściciele, a także dyrektorzy operacyjni i finansowi, jest outsourcing działalności pomocniczej, w tym kadrowo-płacowej i księgowej.

Sprawdź nasze usługi