Baker Tilly International

Rzetelne doradztwo wymaga solidnej sieci partnerskiej.

Grupa TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly Europe Alliance i oferuje swoim klientom światową sieć doradców podatkowych, audytorów oraz doradców biznesowych.

Wszystkie lokalizacje Baker Tilly Europe Alliance

Baker Tilly Europe Alliance, Baker Tilly International

Baker Tilly Europe Alliance to 39 lokalizacji w 12 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej: idealna pozycja dla realizacji złożonych, międzynarodowych projektów w tym regionie.

Dzięki naszemu partnerstwu z siecią Baker Tilly International, 11 krajów z niezależnej Grupy TPA jest doskonale połączonych na poziomie globalnym i dlatego jesteśmy w stanie świadczyć wysokiej jakości usługi we wszystkich głównych ośrodkach biznesowych oraz regionach świata.

Nasi klienci czerpią korzyści z bezpośrednich kanałów komunikacji oraz transparentnych struktur decyzyjnych, a także mają dostęp do najlepszych międzynarodowych doradców posiadających znakomitą wiedzę na temat bieżącej sytuacji rynkowej w poszczególnych krajach.

Na najważniejszym rynku europejskim, w Niemczech, Grupa TPA działa w ścisłej współpracy z wiodącym członkiem Baker Tilly International, renomowaną niemiecką grupą doradczą Baker Tilly, która działa w 11 lokalizacjach w Niemczech i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Sieć Baker Tilly International obecnie jest aktywna w 147 krajach i zatrudnia łącznie 33 600 pracowników w 796 biurach oraz znajduje się w „Top 10” firm zajmujących się doradztwem i audytem na świecie.

baker tilly iinternational