O nas

Witamy w TPA!

Poszukujesz partnera, który rozumie Twoje potrzeby?

Takiego, który mówi w Twoim języku, zna specyfikę Twojego biznesu i zawsze ma dla Ciebie czas?

Jeśli tak, to współpraca z nami to Twój najlepszy wybór. Naszymi najważniejszymi narzędziami są nie tyle kalkulatory i arkusze kalkulacyjne, ile uważne oko, czułe ucho, dobra pamięć i uczciwa rozmowa.

Po partnersku, z dużym zaangażowaniem i w bliskim kontakcie z klientem i jego biznesem – tak rozwiązujemy problemy i znajdujemy najlepsze rozwiązania. Tak również rozumiemy i wcielamy w życie każdego dnia nasze credo: Face to Face Business. Nasze obszary działania to doradztwo podatkowe, outsourcing księgowości i płac, doradztwo dla sektora nieruchomości i doradztwo personalne, a także audyt oraz doradztwo biznesowe, które świadczymy pod marką Baker Tilly TPA Naturalnym uzupełnieniem naszych interdyscyplinarnych usług jest obsługa prawna, którą oferujemy pod marką Baker Tilly Legal Poland.

12 państw – 1 firma

TPA działa w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej w następujących krajach: Albania, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Węgry. Ponad 1800 ekspertów zatrudnionych w 30 biurach na terenie 12 krajów świadczy usługi najwyższej jakości.

TPA: Regionalne korzenie. Globalna sieć.

TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym może oferować swoim klientom usługi jednej z największych na świecie sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i konsultantów biznesowych.

Stawiamy na dobre połączenia

TPA Poland, Baker Tilly TPA oraz kancelaria Baker Tilly Legal Poland są członkami globalnej sieci niezależnych firm doradczych i jej jedynymi przedstawicielami w Polsce.

Baker Tilly International obejmuje 123 niezależne firmy członkowskie zatrudniające łącznie ponad 43 000 osób na terenie 141 krajów oraz znajduje się w „Top 10” firm zajmujących się doradztwem i audytem na świecie.

Jako członek Baker Tilly International, łączymy zalety zintegrowanej, interdyscyplinarnej obsługi „one-stop-shop” z lokalną ekspertyzą i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.