O nas

Witamy w TPA!

Poszukujesz partnera, który rozumie Twoje potrzeby? 

Takiego, który mówi w Twoim języku, zna specyfikę Twojego biznesu i zawsze ma dla Ciebie czas? 

Jeśli tak, to TPA stanowi Twój najlepszy wybór. Naszymi najważniejszymi narzędziami są nie tyle kalkulatory i arkusze kalkulacyjne, ile uważne oko, czułe ucho, dobra pamięć i uczciwa rozmowa.

Po partnersku, z dużym zaangażowaniem i w bliskim kontakcie z klientem i jego biznesem – tak rozwiązujemy problemy i znajdujemy najlepsze rozwiązania. Tak również rozumiemy i wcielamy w życie każdego dnia nasze credo: Face to Face Business. Nasze obszary działania to doradztwo podatkowe, księgowość i płace, audytdoradztwo biznesowe, doradztwo inwestycyjne w zakresie nieruchomości i doradztwo personalne.

12 państw – 1 firma

TPA działa w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej w następujących krajach: Albania, Austria, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia i Węgry. Ponad 1700 ekspertów zatrudnionych w 30 biurach na terenie 12 krajów świadczy usługi najwyższej jakości.

TPA: Regionalne korzenie. Globalna sieć.

TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly Europe Alliance, w związku z czym może oferować swoim klientom usługi jednej z największych na świecie sieci doradców podatkowych, audytorów, księgowych i konsultantów biznesowych.

Baker Tilly International obejmuje 122 niezależnych firm członkowskich zatrudniających łącznie ponad 36 000 osób w 742 biurach na terenie 146 krajów oraz znajduje się w „Top 10” firm zajmujących się doradztwem i audytem na świecie.