Ceny transferowe w pytaniach i odpowiedziach

Zadaj nam pytanie, a my odpowiemy na nie podczas webinaru.
 

*Współadministratorami Twoich danych osobowych są: TPA Sp. z o.o. Sp.k., TPA Management Sp. z o.o., Digital TPA Sp. z o.o. Sp.k., Baker Tilly Gajda Legal Sp.k., Baker Tilly TPA Sp. z o.o.. Twoje dane osobowe będą przetwarzane, w zależności od udzielonej przez Ciebie zgody, w celu przesłania publikacji online, wysyłania newsletterów, alertów, propozycji współpracy oraz dostarczania zaproszeń na wydarzenia branżowe.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dowiedz się więcej, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe: https://www.tpa-group.pl/pl/klauzula-informacyjna/.

Współadministratorzy wspólnie przetwarzają dane osobowe na mocy umowy o współadministrowaniu i zawartych w niej uzgodnień dotyczących celów, zakresu i sposobów przetwarzania danych. Dowiedz się więcej: https://www.tpa-group.pl/pl/tresc-uzgodnien-wspoladministrowanie.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.