Damian Kubiś

W 2000 roku Damian ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek Zarządzanie i Marketing o specjalizacji zarządzanie finansami. W 1999 roku, studiował także na Uniwersytecie w Kaiserslautern, Niemcy.

Po studiach rozpoczął pracę w warszawskim biurze Arthur Andersen, dziale doradztwa podatkowego. W 2002 roku podjął pracę w poznańskim biurze Ernst & Young. Od 2004 r. związał się z TPA Poland, gdzie obecnie pełni funkcję partnera. W 2004 r. Damian uzyskał uprawnienia doradcy podatkowego.

Damian posiada bogate doświadczenie w dziedzinie usług doradztwa podatkowego i biznesowego. Specjalizuje się w  obsłudze procesów restrukturyzacyjnych (mergers & acquisitions), projektach due diligence i wsparciu transakcyjnym oraz realizacji projektów z zakresu cen transferowych. Posiada również rozległe doświadczenie w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Damian jest autorem wielu specjalistycznych artykułów o tematyce podatkowej publikowanych na łamach polskiej oraz zagranicznej prasy. Prelegent na wielu konferencjach oraz wykładowca na licznych specjalistycznych programach szkoleniowych. Biegle włada językiem angielskim.

Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022