Damian Kubiś

W 2000 roku Damian ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kierunek Zarządzanie i Marketing o specjalizacji zarządzanie finansami. W 1999 roku, studiował także na Uniwersytecie w Kaiserslautern, Niemcy.

Po studiach rozpoczął pracę w warszawskim biurze Arthur Andersen, dziale doradztwa podatkowego. W 2002 roku podjął pracę w poznańskim biurze Ernst & Young. Od 2004 r. związał się z TPA Poland, gdzie obecnie pełni funkcję partnera. W 2004 r. Damian uzyskał uprawnienia doradcy podatkowego.

Damian posiada bogate doświadczenie w dziedzinie usług doradztwa podatkowego i biznesowego. Specjalizuje się w  obsłudze procesów restrukturyzacyjnych (mergers & acquisitions), projektach due diligence i wsparciu transakcyjnym oraz realizacji projektów z zakresu cen transferowych. Posiada również rozległe doświadczenie w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Damian jest autorem wielu specjalistycznych artykułów o tematyce podatkowej publikowanych na łamach polskiej oraz zagranicznej prasy. Prelegent na wielu konferencjach oraz wykładowca na licznych specjalistycznych programach szkoleniowych. Biegle włada językiem angielskim.

Publikacje

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022

Polska energetyka wiatrowa 4.0

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2022

Global Dealmakers 2022: M&A market update

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2022

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

50–procentowe koszty uzyskania przychodów dla bran…

Raport: Polski sektor living 2.0