Ewa Znamierowska

Posiada wieloletnie doświadczenie m.in. we współpracy z międzynarodowymi firmami z sektora nieruchomościowego, usługowego i handlowego.

Rozpoczęła pracę jako samodzielna księgowa w 1990 r. W latach 1992-2004 pracowała w Dziale Usług Księgowych Ernst & Young, gdzie jako starszy manager odpowiedzialna była zarówno za projekty z zakresu kompleksowej obsługi księgowej, (począwszy od księgowania zdarzeń gospodarczych poprzez kontrolę zapisów księgowych do deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych), jak również za projekty doradcze dotyczące obsługi due diligence przy sprzedaży przedsiębiorstw, czy analizy wykonalności (feasibility study).

W roku 2005 Ewa rozpoczęła współpracę z TGC Tax Advisors/Contract Administration, gdzie jako Team Leader odpowiadała za nadzór nad zespołem księgowym obsługującym firmy międzynarodowe z sektora usługowego, handlowego, a także przedstawicielstwa firm zagranicznych.

Od maja 2006 Ewa jest partnerem zarządzającym praktyką outsourcingu księgowości i płac w warszawskim biurze TPA Poland. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada licencję na usługowe prowadzenie ksiąg. Jest doradcą podatkowym.

Publikacje

Real Estate Investment 2020

Przedstawiciel podatkowy

Poland’s Energy Industry 2020

Investing in Slovakia 2020

Investing in Slovenia 2020

Investing in Serbia 2020

Investing in Poland 2020

Investing in Montenegro 2020

Investing in Romania 2020

Investing in Hungary 2020