Krzysztof Kaczmarek

Specjalizuje się w doradztwie dla klientów z sektora nieruchomości komercyjnych  – m.in. prowadzi projekty z zakresu doradztwa transakcyjnego oraz obsługę procesów restrukturyzacyjnych, a także uczestniczy w przeglądach podatkowych due diligence. Jest ekspertem w dziedzinie postępowań podatkowych i sądowych. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi oraz przed WSA i NSA, a także doradztwo przy przekształceniach i reorganizacji polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw.

W latach 1999-2004 pracował jako doradca podatkowy w Ernst & Young Polska i jako ekspert grupy Mergers & Acquisitions był odpowiedzialny za realizację licznych projektów restrukturyzacyjnych. Od lipca 2004 r. Partner w Corporate Tax Consulting, przekształconej w marcu 2005 r. w TPA Horwath Sztuba Kaczmarek (obecnie TPA Poland). Od tego czasu pełni funkcję Partnera Zarządzającego w grupie TPA w Polsce.

Od października 2012 jest członkiem czteroosobowego Steering Committee, w ramach którego opracowuje strategiczne kierunki rozwoju międzynarodowej grupy TPA i nadzoruje implementację rozwiązań strategicznych w poszczególnych krajach. Krzysztof jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Od 1999 roku jest licencjonowanym doradcą podatkowym.

Publikacje

Real Estate Investment 2020

Przedstawiciel podatkowy

Poland’s Energy Industry 2020

Investing in Slovakia 2020

Investing in Slovenia 2020

Investing in Serbia 2020

Investing in Poland 2020

Investing in Montenegro 2020

Investing in Romania 2020

Investing in Hungary 2020