FAQ

W jaki sposób mogę dołączyć do zespołu TPA?

Jeśli znalazłaś/znalazłeś ofertę pracy, która Cię zainteresowała, możesz aplikować do nas poprzez wysłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem strony internetowej lub w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Po pozytywnym przejściu wszystkich etapów rekrutacji powitamy Cię w naszym zespole.

Gdzie znajdują się biura TPA?

W Polsce mamy biura w Poznaniu, Warszawie oraz Katowicach. Natomiast w Europie jesteśmy obecni w 12 państwach i łącznie mamy 30 biur.

Czy muszę mieć doświadczenie zawodowe, aby aplikować na praktyki?

Nie. Na praktyki przyjmujemy głównie osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego.

Czy istnieje możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk?

Tak, praktyki to wstęp do rozwoju Twojej kariery zawodowej. Duża część naszych pracowników rozpoczynała karierę w TPA od stanowiska praktykanta i awansowała w naszej strukturze nawet do roli Partnera.

Co, jeśli na stronie nie znalazłam oferty pracy/praktyk w interesującym mnie dziale?

W przypadku braku oferty, która Cię interesuje – wyślij do nas swoją aplikację za pomocą formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się z Tobą, jeżeli pojawi się oferta pasująca do Twoich oczekiwań.

Gdzie znajdę informacje o aktualnych rekrutacjach?

Informacje o otwartych procesach rekrutacyjnych możesz znaleźć na naszej stronie internetowej, portalach rekrutacyjnych oraz w biurach karier działających na uczelniach wyższych.

Czy zespół rekrutacyjny powiadamia kandydatów, jeśli nie uda im się przejść etapu rozmowy kwalifikacyjnej?

Tak, po zakończonej rekrutacji informujemy wszystkie osoby, które brały udział w procesie rekrutacyjnym, o jej wyniku.