FAQ

W jaki sposób mogę dołączyć do zespołu TPA?

Jeśli znalazłaś/znalazłeś ofertę pracy/praktyk, która Cię zainteresowała, możesz aplikować do nas poprzez wysłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem strony internetowej lub w odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne. Po pozytywnym przejściu wszystkich etapów rekrutacji powitamy Cię w naszym zespole.

Gdzie znajdują się biura TPA?

W Polsce mamy biura w Poznaniu, Warszawie oraz Katowicach. Natomiast w Europie jesteśmy obecni w 12 państwach i łącznie mamy 30 biur.

Czy muszę mieć doświadczenie zawodowe, aby aplikować na praktyki?

Nie. Na praktyki przyjmujemy głównie osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia zawodowego a chcą połączyć naukę z zarabianiem pieniędzy, mają potencjał i są zainteresowane budowaniem swojego CV zawodowego już na studiach..

Czy istnieje możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk?

Tak, praktyki to wstęp do rozwoju Twojej kariery zawodowej. Duża część naszych pracowników rozpoczynała karierę w naszej organizacji od stanowiska praktykanta i awansowała w naszej strukturze nawet do roli Partnera.

Co, jeśli na stronie nie znalazłam oferty pracy/praktyk w interesującym mnie dziale?

W przypadku braku oferty, która Cię interesuje – wyślij do nas swoją aplikację za pomocą formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się z Tobą, jeżeli pojawi się oferta pasująca do Twoich oczekiwań.

Gdzie znajdę informacje o aktualnych rekrutacjach?

Informacje o otwartych procesach rekrutacyjnych możesz znaleźć na naszej stronie internetowej, portalach rekrutacyjnych oraz w biurach karier działających na uczelniach wyższych.

Czy zespół rekrutacyjny powiadamia kandydatów, jeśli nie uda im się przejść etapu rozmowy kwalifikacyjnej?

Tak, po zakończonej rekrutacji informujemy wszystkie osoby, które brały udział w procesie rekrutacyjnym, o jej wyniku za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanych do kandydatów.