Kultura organizacyjna

Misja

Naszą misją jest zapewnienie klientom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i efektywności prowadzonej działalności oraz funkcjonalne odciążenie ich w tych obszarach, które mogą nam powierzyć, koncentrując się na własnych celach strategicznych.

Wizja

Nie musimy być najwięksi, ale chcemy działać w gronie „dużych graczy” polskiego konsultingu, oferując najwyższej jakości, zintegrowane usługi doradcze dużym oraz średnim przedsiębiorstwom krajowym i międzynarodowym inwestującym w Polsce. Nieprzerwanie chcemy cieszyć się wysokim uznaniem klientów, pracowników, specjalistów z wybranych branż oraz konkurencji i mediów. Uznaniem z uwagi na nasze kompetencje, profesjonalizm, szybkość i elastyczność w działaniu, doświadczenie biznesowe, a także wysokie standardy komunikowania się.

Wartości

W TPA pracują ludzie z pasją, ambitni i nastawieni na rozwój. Chcemy razem z naszymi pracownikami budować prorozwojową kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i profesjonalizmie. Wiedza i umiejętności naszych pracowników są naszym wspólnym kapitałem, w który nieustannie inwestujemy.

W TPA kierujemy się następującymi wartościami:

  • Zaangażowanie – Tworzymy aktywny, zintegrowany, obdarzający się zaufaniem zespół oparty na pozytywnych i trwałych relacjach na szczeblu lokalnym oraz międzynarodowym, blisko współpracujący z klientami i doskonale wyspecjalizowany w wybranych sektorach gospodarki.
  • Współpraca – Współpracujemy ze sobą, gdyż rozumiemy, że razem o wiele skuteczniej realizujemy naszą wizję, osiągamy cele firmy, a także efektywniej uczymy się i realizujemy cele osobiste.
  • Rozwój – Systematycznie rozwijamy swoje umiejętności, zdobywamy wiedzę i doświadczenia, zgłębiamy otoczenie biznesowe naszych klientów i szybko adaptujemy się do nowych okoliczności.
  • Wzrost – Mamy świadomość, że nieustanny wzrost jakości naszych usług, zarówno w lokalnych biurach, jak i w globalnej strukturze to główny czynnik warunkujący rozwój firmy i kształtujący naszą przyszłość.

Odpowiedzialność społeczna

Wiemy, jak ważna jest odpowiedzialność firmy wobec społeczności lokalnych. Nasze działania polegają głównie na działalności pro bono oraz wolontariacie pracowniczym. Nasz zespół angażuje się w szereg przedsięwzięć mających na celu pomoc tym, którzy wsparcia potrzebują. Do tej pory udało nam się:

  • Wspomóc Szkolę Podstawową nr 1 w Parczewie
  • Sponsorować Maltańskie Koncerty Charytatywne
  • Spełniać marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie
  • Zorganizować „Akcję Korek” polegającą na zbieraniu plastikowych nakrętek – pieniądze zebrane w ten sposób przekażemy na wspólnie wybrany cel charytatywny.
  • Wesprzeć Domy Dziecka w Poznaniu oraz w Warszawie – dzięki zbiórce środków wśród naszych pracowników udało nam się w tym roku przekazać dary o łącznej wartości ponad 4000 zł.
  • Nasi pracownicy co roku angażują się także w przedsięwzięcie „Szlachetna Paczka”.