Kultura organizacyjna

Misja

Naszą misją jest zapewnienie klientom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i efektywności prowadzonej działalności oraz funkcjonalne odciążenie ich w tych obszarach, które mogą nam powierzyć, koncentrując się na własnych celach strategicznych. Chcemy być zaufanym doradcą, dlatego wieloletnie relacje oraz, wspieranie rozwoju naszych klientów to największa satysfakcja w naszej codziennej pracy.

Wizja

Nie musimy być najwięksi, ale chcemy działać w gronie „dużych graczy” polskiego konsultingu, oferując najwyższej jakości, zintegrowane usługi doradcze dużym oraz średnim przedsiębiorstwom krajowym i międzynarodowym inwestującym w Polsce. Nieprzerwanie chcemy cieszyć się wysokim uznaniem klientów, pracowników, specjalistów z wybranych branż oraz konkurencji i mediów. Cieszymy się uznaniem rankingów i konkursów branżowych z uwagi na nasze kompetencje, profesjonalizm, szybkość i elastyczność w działaniu, doświadczenie biznesowe, a także wysokie standardy komunikowania się także w języku angielskim i niemieckim.

Wartości

W naszej organizacji pracują ludzie z pasją, ambitni i nastawieni na rozwój. Chcemy razem z naszymi pracownikami budować prorozwojową kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, zaufaniu i profesjonalizmie. Wiedza i umiejętności naszych pracowników są naszym wspólnym kapitałem, w który nieustannie inwestujemy.

W codziennej pracy kierujemy się następującymi wartościami:

 • Zaangażowanie – Tworzymy aktywny, zintegrowany, obdarzający się zaufaniem zespół oparty na pozytywnych i trwałych relacjach na szczeblu lokalnym oraz międzynarodowym, blisko współpracujący z klientami i doskonale wyspecjalizowany w wybranych sektorach gospodarki.
 • Współpraca – Współpracujemy ze sobą, gdyż rozumiemy, że razem o wiele skuteczniej realizujemy naszą wizję, osiągamy cele firmy, a także efektywniej uczymy się i realizujemy cele osobiste.
 • Rozwój – Systematycznie rozwijamy swoje umiejętności, zdobywamy wiedzę i doświadczenia, zgłębiamy otoczenie biznesowe naszych klientów i szybko adaptujemy się do nowych okoliczności.
 • Wzrost – Mamy świadomość, że nieustanny wzrost jakości naszych usług, zarówno w lokalnych biurach, jak i w globalnej strukturze to główny czynnik warunkujący rozwój firmy i kształtujący naszą przyszłość.

Odpowiedzialność społeczna

Wiemy, jak ważna jest odpowiedzialność firmy wobec społeczności lokalnych. Nasze działania polegają głównie na działalności pro bono oraz wolontariacie pracowniczym, a ponadto przeznaczamy co roku pewną część naszego budżetu na działania charytatywne koordynowane przez dedykowany zespół Charity składający się z zaangażowanych pracowników TPA. Nie tylko członkowie zespołu Charity, ale wszyscy nasi pracownicy chętnie angażują się w przeróżne inicjatywy takie jak zbiórki, organizacja indywidualnej pomocy czy charytatywne imprezy sportowe.

Nasz zespół angażuje się w szereg przedsięwzięć mających na celu pomoc tym, którzy wsparcia potrzebują. Do tej pory udało nam się:

 • Wspomóc Szkolę Podstawową nr 1 w  Parczewie
 • Sponsorować Maltańskie Koncerty Charytatywne
 • Spełniać marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie
 • Zorganizować „Akcję Korek” polegającą na zbieraniu plastikowych nakrętek
 • Wesprzeć Domy Dziecka w Poznaniu oraz w Warszawie
 • Wziąć udział w przedsięwzięciu „Szlachetna Paczka”
 • Przygotować paczki świąteczne dla powstańców warszawskich w akcji „Paczka dla Bohatera”
 • Zebrać ubrania dla Fundacji wspierającej aktywizację zawodową młodych ludzi
 • Wspomóc dom Dziecka w Zabrzu
 • Wspomóc Dom Samotnej Matki w Poznaniu.