Doradztwo dla sektora nieruchomości

Od ponad 40 lat TPA specjalizuje się w doradztwie dla sektora nieruchomości. Zapewniamy dedykowane rozwiązania transakcyjne, strukturyzacyjne, prawne, podatkowe, księgowe i outsourcingowe.

Oferujemy specjalistyczną obsługę oraz bieżące doradztwo firmom deweloperskim i budowlanym realizującym projekty wykonawcze lub podwykonawcze w zakresie projektów infrastrukturalnych i kubaturowych.

Współpracujemy z funduszami inwestycyjnymi, bankami finansującymi inwestycje nieruchomościowe, a także z innymi uczestnikami rynku nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą dla branży nieruchomości oraz klientów z branży deweloperskiej w sekcji Nieruchomości.

Wsparcie z zakresu doradztwa inwestycyjnego w zakresie nieruchomości, w tym strategicznego, wycen oraz finansowania i refinansowania inwestycji oferuje nasz dział Real Estate Services.

***

TPA w Polsce ma wysoką i stabilną pozycję wśród firm doradzających przedsiębiorstwom działającym w sektorze nieruchomości i budownictwa na polskim rynku.

7,7 mld Euro

wynosi wartość transakcji na rynku nieruchomości, przy których doradzaliśmy w Polsce.

5,6 mld Euro

wynosi wartość aktywów klientów obsługiwanych przez nasz zespół outsourcingu księgowości i płac.

Zobacz transakcje, przy których doradzaliśmy:

Transakcje TPA

 

Kontakt