Nasza filozofia

TPA postrzega siebie jako Twojego partnera – partnera na Twoim poziomie, na którym możesz polegać przez cały czas. Postępujemy zgodnie z poniższymi zasadami:

Być konsultantem to być partnerem

Jako patrzący w przyszłość usługodawcy pracujący z dużym zaangażowaniem uważamy się za partnerów naszych klientów i odpowiadamy za jakość i osiągnięcie sukcesu. Tworzymy zintegrowane rozwiązania i pomagamy w ich wdrożeniu. Zawsze wykorzystujemy naszą wiedzę techniczną, doświadczenie w realizacji projektów oraz znajomość branży, jak również wysokie umiejętności w zakresie komunikacji. Dążymy do tego, aby być zawsze krok do przodu.

Lokalnie i globalnie

TPA to dynamiczna i niezależna firma konsultingowa zrzeszająca doradców podatkowych, audytorów, doradców księgowych i biznesowych. Dzięki naszej sieci biur lokalnych rozmieszczonych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej jesteśmy blisko naszych klientów. Ponadto do naszej dyspozycji oraz do dyspozycji naszych klientów pozostaje wiodąca międzynarodowa sieć Baker Tilly International działająca na całym świecie, której jesteśmy niezależnym członkiem.

Ludzie z wiedzą ogólną i specjalistyczną

Najważniejsza dla nas jest praca zespołowa. Osoby z wiedzą ogólną współpracują z osobami mającymi wąską specjalizację, a specjaliści współpracują z osobami o wszechstronnym podejściu – z korzyścią dla naszych klientów. Dzięki takiemu podejściu do rozwoju naszych pracowników możemy świadczyć kompleksowe i interdyscyplinarne usługi, a nasi pracownicy stale się rozwijają i zdobywają nowe doświadczenia.

12 państw – 1 firma

TPA należy do grona liderów wśród firm doradztwa podatkowego i audytu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w Albanii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

Obsługujemy naszych klientów, posługując się językiem angielskim, niemieckim oraz językiem każdego z wyżej wymienionych krajów. Bogate doświadczenie transgraniczne naszych ekspertów uzyskane dzięki wspólnej pracy nad wieloma projektami pozwala nam stworzyć rzeczywistą wartość dla klientów działających w wielonarodowym środowisku państw Europy Środkowo-Wschodniej.

Sukces i rozwój

Dzięki naszemu sukcesowi i ciągłej ekspansji udało nam się stworzyć wyjątkowe warunki dla profesjonalnego rozwoju naszych pracowników. Przykładamy wielką wagę do bieżącego szkolenia merytorycznego oraz w zakresie umiejętności miękkich (soft skills). Obserwujemy i dobrze zarządzamy naszymi najbardziej utalentowanymi pracownikami, a osobom z najlepszymi wynikami i dużym potencjałem zapewniamy wyjątkowe ścieżki kariery.

Szacunek i praca zespołowa

Naszą kulturę korporacyjną cechuje wzajemny szacunek, duch współpracy i otwartość. Zachęcamy do szeroko zakrojonej wymiany pomysłów i konstruktywnej oceny. Dążymy do utrzymywania wysoko zmotywowanego, pozytywnego i pełnego szacunku środowiska pracy, które zarówno wspiera indywidualny rozwój, jak i zapewnia równowagę pomiędzy życiem zawodowym a pozazawodowym.