Profesjonaliści

Praca

Sukces naszej firmy tworzą pracownicy, dlatego zależy nam na współpracy z prawdziwymi profesjonalistami i pasjonatami.

Poszukujemy kandydatów, którzy dążą do osiągania jak najwyższych wyników, stawiają na własny rozwój, są zmotywowani i zaangażowani, otwarci na współpracę w międzynarodowym środowisku i ciekawi świata.

Jeśli możesz pochwalić się doświadczeniem zawodowym w jednym z obszarów naszej ekspertyzy, biegle posługujesz się językiem angielskim i/lub niemieckim oraz chcesz pracować w jednym z następujących działów: audytu, doradztwa podatkowego, księgowości czy doradztwa personalnego,

sprawdź aktualne oferty pracy.

Możliwości rozwoju

Możliwości rozwoju, jakie stwarzamy naszym pracownikom, są jednym z ważnych powodów, dla których warto do nas dołączyć. Stawiamy na wszechstronny rozwój naszych doradców. Inwestujemy w szkolenia merytoryczne, językowe oraz w programy rozwijające kompetencje miękkie (komunikację, zarządzanie czasem, zarządzanie zespołem itd.). Szkolenia odbywają się w kraju, ale także za granicą.

Dzięki przynależności do międzynarodowej sieci mamy możliwość oferowania naszym pracownikom staży zagranicznych oraz szkoleń w wielu różnych miejscach na świecie. Nasi pracownicy mieli dotąd możliwość szkolić się m.in. w Austrii czy na Węgrzech. Wyjazdy te pozwalają naszym konsultantom zapoznać się ze specyfiką pracy w innych krajach, a także z panującą w nich kulturą i zwyczajami.
Promujemy przede wszystkim awanse wewnętrzne. Większość ofert dotyczących stanowisk menedżerskich i specjalistycznych w pierwszej kolejności kierowana jest do członków naszego zespołu.

Naszym pracownikom oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia: wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności, wiedzy i zaangażowania, kafeterię benefitów, a także szeroki wachlarz szkoleń obejmujących także szkolenia językowe oraz studia podyplomowe.