Chcesz być na bieżąco z podatkami w 12 krajach Europy CEE? Zapraszamy na nową platformę tax-checker.com

5. czerwca 2023 | Do przeczytania w 2 min

Kluczowe zasady, stawki i parametry systemów opodatkowania przedsiębiorstw, normy dotyczące kluczowych typów transakcji i zdarzeń gospodarczych, nowelizacje i ważne zmiany w krajowych systemach podatkowych – to tylko część z informacji, które można znaleźć na nowoczesnej platformie online tax-checker.com. To prosty i szybki dostęp do informacji dotyczących wybranej jurysdykcji, a także możliwość jednoczesnego porównania jak wybrane aspekty zostały uregulowane w różnych państwach regionu. Narzędzie zostało opracowane w angielskiej wersji językowej przez ekspertów TPA Group i jest gotowe do użycia, bez konieczności zakładania konta. 

Tax-checker.com to niezwykle przydane narzędzie, które pozwala sprawdzać i na bieżąco aktualizować informacje na temat systemów podatkowych w Polsce i Albanii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Słowenii, Serbii, na Słowacji, Rumunii, Węgrzech, czyli 12 krajach, w których działa TPA Group. Tax-checker.com to jedna platforma online, gdzie wszystkie informacje zostały zaktualizowane, uporządkowane i ustrukturyzowane. Dzięki temu łatwiej można porównywać dane w zakresie m.in. podatków, m.in. PIT, CIT, VAT dla wybranych krajów. Nad jakością, poprawnością i aktualnością narzędzia czuwa dedykowany zespół doradców podatkowych z 12 firm grupy TPA. 

Każdy system podatkowy rządzi się swoimi prawami, ma swoje określone reguły, stawki, wyjątki. W każdym z tych systemów zachodzą także zmiany. Oczywiście w niektórych jurysdykcjach tych zmian jest mniej, podczas gdy w innych zachodzą one często i z dużą intensywnością, czego świetnym przykładem jest Polska. Aby poruszanie się w meandrach systemów podatkowych było łatwiejsze, warto sięgnąć po tax-checker.com, gdzie z łatwością można wyszukać niezbędne informacje i dokonać wstępnej analizy lokalnej lub porównawczej.  

Jakie korzyści daje tax-checker.com? 

  • Bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy on-line w angielskiej wersji językowej 
  • Kompleksowa baza wiedzy na tematów systemów podatkowych Polski i 11 krajów Europy CEE 
  • Łatwość porównania wybranych norm i parametrów podatkowych 
  • Pewność co do poprawności i aktualności danych 
  • Oszczędność czasu dotarcia do informacji 
  • W przypadku dodatkowych pytań, możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertem TPA w jednym z 12 państw. 

Sprawdź tax-checker.com