10th CEE Retail Awards

08

lutego 2018
Hotel Intercontinental

Drukuj

10th CEE Retail Awards

Szczegóły

Po raz dziesiąty CEE Retail Real Estate Awards wyróżnią najlepszych w branży nieruchomości komercyjnych w Europie Centralnej i Środkowo-Wschodniej. 

Konferencja i uroczysta Gala, których organizatorem jest EuropaProperty, odbędzie się 8 lutego roku w hotelu InterContinental w Warszawie.

W uroczystości weźmie udział ponad 450 gości, w tym ponad 100 przedstawicieli handlu detalicznego obecnych w regionie Europy Środkowo – Wschodniej lub planujących ekspansję w tym regionie. Wydarzenie rozpocznie śniadanie oraz forum, czyli seria dyskusji panelowych na bieżące branżowe tematy takie jak: słabe wyniki gospodarcze w strefie euro, możliwości biznesowe dla przedsiębiorców inwestujących w obiekty handlowe, czy też jak centra handlowe mogą przetrwać i co może zapewnić największy sukces w branży.

Knferencja to niezwykła okazja do zapoznania się z opiniami inwestorów, deweloperów i ekspertów z naszego regionu oraz wspólnego przedyskutowania najważniejszych tematów. W trakcie wieczornej Gali nagrodzone zostaną firmy nieruchomościowe, projekty oraz osoby, których wkład w rozwój rynku nieruchomości handlowych w regionie w 2017 roku został uznany za najbardziej istotny.

W konkursie wezmą udział przedstawiciele takich krajów jak: Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Ukraina, Austria, Litwa, Łotwa i Estonia.

Firma TPA Poland już po raz kolejny została nominowana w kategorii Tax & Financial Adviser. Doradcy TPA Poland posiadają nie tylko wiedzę, ale także bogate doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw działających w branży handlu detalicznego w szczególności zaś w zakeresie nieruchomości komercyjnych.

Kontakt
Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022