CEEQA 2020 (aktualizacja terminu)

22

września 2021
Wyścigi Equestrian Club

Drukuj

CEEQA 2020 (aktualizacja terminu)

Strona wydarzenia

Gala CEEQA 2020, która od lat gromadzi wybitne grono specjalistów, ekspertów i praktyków działających w branży nieruchomości na rynkach krajów CEE i SEE, z powodu ograniczeń związanych z podróżami oraz wymogami bezpieczeństwa została ponownie zaplanowana – tym razem już na 22 września 2021 r.

Dotychczasowo każda edycja wydarzenia łączyła możliwość networkingu z ponad 900 specjalistami reprezentujących 50 krajów z uroczystą galą rozdania nagród, o które nominowani rywalizują w takich kategoriach jak: Retail development of the year, Investor of the year, czy Agent of the year – Local Agency.

Pomimo przesunięcia terminu gali, z powodu panującej pandemii COVID-19, myśl towarzysząca wydarzeniu pozostała niezmieniona. 

Co więcej, początkowa data Gali – 22 kwietnia 2020 r. – nie została wybrana przypadkowo. Wtedy bowiem obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi i organizatorzy postanowili uhonorować go poprzez nagrodzenie tych projektów i inwestycji, które przyczyniają się do ochrony środowiska, zmniejszenia śladu węglowego czy wprowadzają innowacyjne technologie pozwalające ograniczyć zużycie zasobów naturalnych. CEEQA Climate Emergency Innovation Award zostanie przyznana w dwóch kategoriach:  Aiming for NetZero Building of the Year oraz Aiming for NetZero Company of the Year.

Organizatorzy czujnie przyglądają się panującej sytuacji i na chwilę obecną planowane jest spotkanie na żywo. Jednak nie jest wykluczone, że nadchodząca edycja CEEQA odbędzie się w przestrzeni wirtualnej.

Rejestracja

Kontakt
Publikacje

50–procentowe koszty uzyskania przychodów dla bran…

Raport: Polski sektor living 2.0

Przedstawiciel podatkowy spółek nieruchomościowych…

Raport „Lądowa energetyka wiatrowa w Polsce”

TARIFFS GREEN POWER by country (EN)

Ulga B+R

Ulga IP Box

Global dealmakers: Cross-border M&A in 2021

Real Estate Investments in CEE/SEE

Podatki w projektach mieszkaniowych na wynajem