CEEQA 2020 (aktualizacja terminu)

22

września 2021
Wyścigi Equestrian Club

Drukuj

CEEQA 2020 (aktualizacja terminu)

Strona wydarzenia

Gala CEEQA 2020, która od lat gromadzi wybitne grono specjalistów, ekspertów i praktyków działających w branży nieruchomości na rynkach krajów CEE i SEE, z powodu ograniczeń związanych z podróżami oraz wymogami bezpieczeństwa została ponownie zaplanowana – tym razem już na 22 września 2021 r.

Dotychczasowo każda edycja wydarzenia łączyła możliwość networkingu z ponad 900 specjalistami reprezentujących 50 krajów z uroczystą galą rozdania nagród, o które nominowani rywalizują w takich kategoriach jak: Retail development of the year, Investor of the year, czy Agent of the year – Local Agency.

Pomimo przesunięcia terminu gali, z powodu panującej pandemii COVID-19, myśl towarzysząca wydarzeniu pozostała niezmieniona. 

Co więcej, początkowa data Gali – 22 kwietnia 2020 r. – nie została wybrana przypadkowo. Wtedy bowiem obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi i organizatorzy postanowili uhonorować go poprzez nagrodzenie tych projektów i inwestycji, które przyczyniają się do ochrony środowiska, zmniejszenia śladu węglowego czy wprowadzają innowacyjne technologie pozwalające ograniczyć zużycie zasobów naturalnych. CEEQA Climate Emergency Innovation Award zostanie przyznana w dwóch kategoriach:  Aiming for NetZero Building of the Year oraz Aiming for NetZero Company of the Year.

Organizatorzy czujnie przyglądają się panującej sytuacji i na chwilę obecną planowane jest spotkanie na żywo. Jednak nie jest wykluczone, że nadchodząca edycja CEEQA odbędzie się w przestrzeni wirtualnej.

Rejestracja

Kontakt
Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022