EXPO REAL 2016 – Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji

25

kwietnia 2024

Drukuj

EXPO REAL 2016 – Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji

expo real image

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji, odbywają się od 1998 roku w październiku w Monachium (Niemcy). Przez trzy dni cała branża gromadzi się w jednym miejscu w ramach unikalnej platformy biznesowej. Największe targi nieruchomości i inwestycji B2B w Europie oferują optymalne warunki dla skutecznego tworzenia sieci i dają rozległe możliwości orientacji rynkowej oraz analizy.

Największe w Europie targi nieruchomościowe i inwestycyjne dla sektora B2B

Targi oferują optymalne warunki dla skutecznego nawiązywania kontaktów i odkrywania możliwości biznesowych skoncentrowanych wokół rynku nieruchomości. Na powierzchni 64 000 m2 ponad 1500 wystawców prezentować będzie swoje produkty i usługi, skierowane do profesjonalistów i inwestorów. Na Expo Real będzie można spotkać: project developer’ów, managerów, inwestorów, finansistów projektów nieruchomościowych, a także konsultantów, agentów i architektów z całej Europy. Ponadto, w targach wezmą udział zarządcy nieruchomości, reprezentanci regionów gospodarczych oraz eksperci działów podatkowych TPA z 11 krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Spotkaj się z ekspertami TPA, specjalizującymi się w sektorze nieruchomości.

Grupa TPA będzie prezentować się na jednym z największych i najważniejszych wydarzeń branży nieruchomościowej w Europie. Nawiąż kontakt z naszymi specjalistami z Albanii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Polski, Rumuni, Serbii, Węgier, Słowenii i Słowacji. Nasi eksperci doradzą w każdej sprawie związanej z projektami nieruchomościowymi.
Do zobaczenia w pawilonie B2 – stoisko 131!

Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022