IFA European Region Conference

23

maja 2019
Hotel Intercontinental, Warszawa

Drukuj

IFA European Region Conference

23.05.2019 – 24.05.2019

Strona wydarzenia

International Fiscal Association

IFA (International Fiscal Association) jest międzynarodową organizacją non-profit, zajmującą się analizą i rozwojem prawa międzynarodowego i porównawczego w zakresie finansów publicznych, w szczególności międzynarodowego prawa podatkowego, a także finansowymi i handlowymi aspektami opodatkowania.

Konferencja

Polski oddział IFA serdecznie zaprasza na konferencję „Aktualne wyzwania dla opodatkowania dochodów i podatku VAT”, która odbędzie się 22 maja 2019 r. w Hotelu Intercontinental w Warszawie.

Szerokie grono zaproszonych gości – pracowników akademickich, urzędników podatkowych oraz praktyków – prześledzi obecne trendy w opodatkowaniu międzynarodowym, a także zastanowi się nad wyzwaniami, które są spodziewane w przyszłości. Dyskusje skoncentrują się m.in. na najnowszych regulacjach wynikających z wdrożenia dyrektywy przeciwko unikaniu opodatkowania (ATAD), a także na temat sposobów przeciwdziałania nieuczciwemu zaniżaniu danin publicznych (BEPS).

W programie wydarzenia przewidziano także panele dyskusyjne skupiające się na tematach cen transferowych, omówieniu wybranych polityk CIT i VAT oraz interesujących kwestii regulacyjnych w prawodawstwie europejskim.

Udział w projekcie zapowiedzieli członkowie wielu organizacji, w tym OECD, Komisji Europejskiej, Europejskiego Stowarzyszenia Profesorów Prawa Podatkowego (EATLP), a także przedstawiciele administracji podatkowych z różnych krajów.

Zapraszamy!

Więcej informacji i rejestracja na stronie wydarzenia: www.ifa2019warsaw.com.

Kontakt
Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022