Top Woman in Real Estate 2023

15

czerwca 2023
Warszawa

Drukuj

Top Woman in Real Estate 2023

Zapraszamy na Galę VI edycji konkursu Top Woman in Real Estate, która odbędzie się w Warszawie.

Strona wydarzenia:

Zobacz więcej

W czerwcu rozstrzygnięcie szóstej edycji konkursu Top Woman in Real Estate. Wydarzenie dedykowane jest kobietom działającym w branży nieruchomości na polskim rynku, które w ubiegłym roku odniosły sukces i wyróżniły się na tle innych. Również w tym roku jesteśmy Partnerem tego wydarzenia.

Inicjatywa Top Woman in Real Estate powstał w celu promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. Tegoroczna, szósta już edycja rozpoczęła się w lutym a zgłoszenia kandydatek do nagrody można przesyłać do 26 marca.

Zgłoszenia mogą obejmować konkretne kobiety, firmy lub zespoły. Jury oceni zarówno osiągnięcia, jak i wyjątkowe umiejętności. Na wyróżnienie mogą liczyć kobiety z niemal wszystkich obszarów nieruchomości i budownictwa, w tym architektury, inżynierii, rozwoju, finansów, sprzedaży, pośrednictwa, marketingu i zrównoważonego rozwoju.

Top Woman in Real Estate to konkurs przygotowywany przez niezależną Radę Programową. Nagrody zostaną przyznane przez Jury, złożone z autorytetów w branży nieruchomości i budownictwa. Wybrane osoby wezmą udział w głosowaniu internautów na Top Woman in Real Estate 2023.

Nasi eksperci będą mieli przyjemność wręczyć nagrodę w kategorii Tax & Accounting services.

Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022