Nagroda w kategorii Tax & Financial Advisor dla zespołu TPA Poland i Baker Tilly TPA

27. października 2023 | Do przeczytania w 3 min

Wyróżnienia w ramach 13. edycji EuropaProperty CEE Investment Awards rozdane. Nagrodę w kategorii Tax & Financial Advisor otrzymał zespół ekspertów podatkowych TPA Poland i finansowych Baker Tilly TPA. To wyróżnienie potwierdza naszą niezmiennie wysoką jakość usług dla branży real estate.

Finał 13. edycji EuropaProperty CEE Investment Awards odbył się 26 października 2023 r. w Warszawie. Wręczenie nagród i uroczystą galę poprzedził dzień wypełniony merytorycznymi dyskusjami, a także kuluarowym networkingiem.

Warto podkreślić, że rok 2023 jest kolejnym, którym można określić mianem niestandardowego. Przedsiębiorcy, również ci z branży real estate mierzyli się z takimi wyzwaniami jak kryzys energetyczny, wysoka inflacja, czy kłopoty z łańcuchami dostaw. Wyróżnienie w tym konkursie jest tym cenniejsze. Jego otrzymanie nie byłoby możliwe bez zaufania klientów oraz zaangażowania naszych ekspertów w realizowane projekty.

– Ta niepewność geopolityczna w wielu regionach świata powoduje, że inwestorzy są ostrożniejsi. Kluczowe stały się dla nich jeszcze bardziej dokładne analizy i ocena skutków dla danej transakcji. Dlatego rola doradców, takich jak my – łączących kompetencje podatkowe, finansowe i prawne, jest tu niezwykle ważna. Cieszymy się, że rynek zauważa i docenia nasze doświadczenie oraz kompleksową ofertę w tym zakresie. Ogromne gratulacje dla wszystkich uczestników i nagrodzonych, a dla zespołu TPA Poland i Baker Tilly TPA dodatkowo podziękowania. To wyróżnienie Waszych umiejętności, profesjonalizmu i dogłębnej wiedzy – komentuje na gorąco wyniki Patrycja Jefimiuk, Senior Manager w dziale doradztwa podatkowego TPA Poland.

Szczególnie gratulujemy Adventum Group wygranej w kategorii Investment Deal under €50 – €100 million, której mieliśmy przyjemność bycia Partnerem.

– W zgłoszeniach do konkursu EuropaProperty Investment Awards widać silną konkurencję, co wskazuje na dużą, mimo ekonomicznych wyzwań, aktywność rynku nieruchomości komercyjnych. To zaszczyt oceniać te projekty i nagradzać liderów, którzy kształtują trendy w tym sektorze” – komentuje Monika Stachurska-Waga, Senior Manager w dziale doradztwa podatkowego TPA Poland, członkini Jury konkursu.

– Jak wynika z naszego doświadczenia projektowego, a co potwierdzają także zwycięskie projekty i firmy, niewątpliwie widać duże zainteresowanie inwestycjami związanymi z e-commerce, co prowadzi do wzrostu popytu na magazyny i centra dystrybucyjne. Ponadto, z uwagi na zmiany w sposobie pracy, elastyczne biura i przestrzenie coworkingowe nadal są atrakcyjne dla inwestorów. Dodatkowo, zrównoważony rozwój i społecznie odpowiedzialne rozwiązania w budownictwie stanowią istotny czynnik wpływający na inwestycje w nieruchomości komercyjne. Przy tak dużych zmianach, doradztwo ma wielopoziomowy wymiar, dlatego również firmy takie jak nasza wprowadzają zmiany i innowacyjne rozwiązania, aby kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby rynku” – dodaje Monika Stachurska-Waga.

To była już 13. edycja EuropaProperty CEE Investment Awards. Nagrody przyznawane są przez niezależne jury, w skład którego wchodzą najważniejsi przedstawiciele branży, czołowi inwestorzy i deweloperzy. Grono to wybrało i nagrodziło osoby, instytucje oraz projekty, które w mijającym roku odznaczyły się najwyższą wartością, unikatową jakością czy też niebagatelną skalą przedsięwzięcia.