Mecenas Piotr Łaska dołącza do Kancelarii Baker Tilly Woroszylska Legal

26. sierpnia 2019 | Do przeczytania w 2 min

Z wielką przyjemnością informujemy, że do grona Partnerów kancelarii Baker Tilly Woroszylska Legal dołączył mecenas Piotr Łaska. Swoimi kompetencjami wesprze zespół Real Estate Advisory. 

Piotr Łaska ma ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości w Polsce. Piotr doradza w zakresie prawa nieruchomości, koncentrując się głównie na doradztwie transakcyjnym i aspektach budowlanych inwestycji. Jego szerokie doświadczenie obejmuje również prawo cywilne i handlowe oraz prawo administracyjne. Od prawie 10 lat jest uznawany i rekomendowany jako wiodący ekspert w dziedzinie nieruchomości przez Chambers Europe oraz Legal500.

„Piotr jest jednym z najlepszych specjalistów od nieruchomości w Polsce i w unikalny sposób łączy wybitne zdolności analityczne z doskonałym wyczuciem biznesowym. Jego kompetencje idealnie pasują do oferty i strategii naszej kancelarii  – dostarczania rozwiązań merytorycznie doskonałych, indywidualnych i praktycznych.”  

– podkreśla Katarzyna WoroszylskaPartner Zarządzająca Baker Tilly Woroszylska Legal, która specjalizuje się m.in. w prawie nieruchomości, transakcjach i restrukturyzacjach.

Kancelaria Baker Tilly Woroszylska Legal jest kancelarią skoncentrowaną na obsłudze przedsiębiorców we wszystkich kluczowych obszarach ich działalności. Zespół kancelarii tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym i doradczym pracujący w dwóch biurach – Warszawie i Poznaniu.

Jako członek grupy doradczej TPA i niezależny członek Baker Tilly International, globalnej sieci oferującej kompleksowe usługi doradcze, kancelaria łączy zalety zintegrowanej obsługi „one stop shop” z ekspertyzą tradycyjnej kancelarii prawnej i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Partnerzy kancelarii Baker Tilly Woroszylska Legal i firmy doradczej TPA Poland

Partnerem Zarządzającym kancelarią i szefową biura warszawskiego jest Katarzyna Woroszylska. Natomiast Grzegorz Gajda, który specjalizuje się w doradztwie dla klientów z branży produkcyjnej, nieruchomościowej oraz energetycznej, w szczególności w doradztwie przy transakcjach M&A, nieruchomościowych oraz obsłudze procesów restrukturyzacyjnychodpowiada za biuro w Poznaniu.

Pełna informacja dostępna jest na stronie Kancelarii

Kontakt