Real Estate guidebook 2019/2020

30. marca 2020 | Do przeczytania w 2 min

Rok 2020 nie będzie podobny do żadnego z okresów, którego doświadczaliśmy po transformacji ustrojowej końca lat osiemdziesiątych i początku lat dziewięćdziesiątych. Wybuch na niespotykaną dotąd skalę pandemii tzw. koronawirusa w różnej formie oraz istotnym stopniu dotknie negatywnie zdecydowaną większość sfer aktywności gospodarczej w Polsce i na świecie. Wyjątkiem nie będzie branża nieruchomości i branża budowlana. Na dzień dzisiejszy nie można kompleksowo ocenić skali negatywnego wpływu epidemii na ich rozwój w kolejnych miesiącach, ponieważ z pandemią na tak dużą skalę mierzymy się wszyscy po raz pierwszy.

Problemy, które pojawiają się w związku z koronawirusem wysuwają się dziś na pierwszy plan. Jednak nie oznacza to, że pozostałe, które występowały dotychczas zniknęły, wręcz przeciwnie. Jako doradcy z wieloletnim stażem doskonale wiemy, że bieżące problemy natury księgowej, których specyfika z roku na rok bardziej się komplikuje niż upraszcza, sprawiają, że pracownicy  działów księgowych, mogą zwyczajnie zgubić się w gąszczu standardów i regulacji, którym muszą stawić czoła. Aby kluczowe tematy związane z ujęciem rachunkowym nie były dodatkowym utrudnieniem w codziennej pracy w tym trudnym okresie, przygotowaliśmy piątą edycję przewodnika dla branży budowlanej oraz nieruchomościowej.

Tegoroczną publikację uzupełniliśmy o nowe studia przypadków, przy których mieli okazję pracować eksperci TPA Poland w roku 2019.

W przypadku szczegółowych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Pobierz Przewodnik Real Estate guidebook >> pdf (PL/EN)