Rusza 3. edycja konkursu HOTELARZ ROKU

| Do przeczytania w 3 min

Kandydaci mogą zgłaszać się do udziału w 3. edycji konkursu HOTELARZ ROKU 2016. Jego laureaci ogłoszeni zostaną 28 listopada podczas uroczystej gali w hotelu Sofitel Warszawa Victoria w ramach konferencji Hotel Trends Poland & CEE 2016. Zwycięzców wyłoni Kapituła, składająca się z czołowych przedstawicieli polskiego sektora hotelowego, a w jej skład wejdą m.in. laureaci konkursu z lat ubiegłych.

Organizatorami konkursu i konferencji są: magazyn HOTELARZ i firma doradcza Horwath HTL Polska. Kandydatury można zgłaszać do 15 października przez stronę: www.hoteltrends.pl/konkurs. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Kapitułę w siedmiu kategoriach:

  • Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego
  • Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego
  • Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu Hotelu Sieciowego
  • Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu Hotelu Niezależnego
  • Revenue Manager Roku
  • Kierownik Recepcji
  • Hotelarz do 35. roku życia
  • oraz w kategorii specjalnej: Człowiek Roku (decyzją Organizatorów konkursu: magazynu HOTELARZ i firmy Hortwath HTL).

W połowie listopada ogłoszone zostaną nominacje w poszczególnych kategoriach. Konkurs HOTELARZ ROKU ma na celu docenienie najlepszych profesjonalistów, wyróżniających się swoimi osiągnięciami i skutecznością w działaniu przy zmiennych warunkach gospodarczych, aktywnością zawodową (również na rzecz  całej branży),  otwartością na nowatorskie rozwiązania oraz etyką zawodową. – To jedyny konkurs w polskiej branży hotelarskiej, w którym nagradzane są konkretne osoby, odpowiedzialne za sukcesy swoich obiektów. W dwóch poprzednich edycjach wśród laureatów i nominowanych znaleźli się prawdziwi liderzy polskiego hotelarstwa – mówi Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy HOTELARZA.

W poprzednich latach zwycięzcami konkursu w poszczególnych kategoriach zostali: Anna Olszyńska (andel’s Hotel Łódź), Magdalena Mucha (Hilton Gdańsk), Elżbieta Nitsze (Airport Hotel Okęcie), Grażyna Kowalczyk (Narvil), Tymoteusz Skuza (Puro Hotels), Katarzyna Niezgoda (Vienna House), Marta Hancock (OrbisHotels), Rafał Burski (Satoria Group), Miłosz Stanisławski (Sound Garden),  Kamil Lipski (Mera Spa Hotel), Daniel Błaszkiewicz (Anders Stare Jabłonki) i  Radosław Fischbach (Arłamów) oraz Gilles Clavie, prezes Orbis SA, który wybrany został Osobowością Roku 2015.

O tytuł HOTELARZA ROKU mogą rywalizować osoby, którzy pracują na obecnym stanowisku co najmniej 18 miesięcy (nie dotyczy kategorii Hotelarz Roku do 35. roku życia). Do konkursu można zgłaszać się osobiście lub być nominowanym przez inną osobę.

Sektor hotelarski w Polsce nabrał w ostatnich latach ogromnego przyspieszenia, a inwestorzy nadal chętnie inwestują w nieruchomości hotelowe. To niewątpliwie zaostrza konkurencję, co oznacza również coraz większe wymagania stawiane przed osobami zarządzającymi hotelami. Muszą oni szybko reagować na zmieniające się trendy na rynku i oczekiwania klientów. Konkurs HOTELARZ ROKU pokazuje, że polska kadra menedżerska jest doskonale wykształcona, kreatywna, zmotywowana oraz zorientowana na osiąganie ponad przeciętnych efektów. I to jest niewątpliwy kolejny atut naszego rynku hotelowego – komentuje Dariusz Futoma, Partner w Horwath HTL Polska.

Szczegóły wydarzenia na www.hoteltrends.pl

***

ORGANIZATORZY

Horwath HTL Polska jest światowym liderem wśród firm konsultingowych specjalizujących się w doradztwie dla rynku hotelowego i turystycznego. Dostarczamy kompleksowych i specjalistycznych usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Doradzamy, wspieramy i współpracujemy z klientami na wszystkich etapach funkcjonowania projektu, aby pomóc w osiągnięciu planowanych celów. Posiadamy bogate doświadczenia w zakresie realizacji projektów takich jak planowanie i rozwój inwestycji, analizy rynku i studia wykonalności, doradztwo transakcyjne, asset management, audyty operacyjne, strategie marketingowe i produktowe, wyceny istniejących obiektów oraz business recovery.

www.horwathhtl.pl

„Hotelarz” to absolutny lider wśród czasopism branży hotelarskiej w Polsce. Pismo (na rynku nieprzerwanie od 1962 roku) oraz branżowy portal www.e-hotelarz.pl dostarczają czytelnikom specjalistyczną wiedzę, najświeższe informacje, inspirują nowatorskie rozwiązania, a także wspierają rynek szeregiem działań na rzecz środowiska hotelarskiego. „Hotelarz” jest m.in. organizatorem specjalistycznych szkoleń (w ramach Akademii Hotelarza), najpopularniejszego konkursu branżowego – Hotel z Pomysłem oraz konferencji Hotel Trends wraz z konkursem HOTELARZ ROKU. Obejmuje także patronatem najważniejsze imprezy targowe w Polsce, m.in. targi Euro Gastro, WorldHotel, InvestHotel, Horeca i wiele innych.

www.e-hotelarz.pl