TPA Poland Best Tax & Financial Team

13. listopada 2017 | Do przeczytania w 2 min

Podczas CIJ Awards Poland TPA Poland zdobywa nagrodę w kategorii Best Tax & Financial Team

Zespół doradców TPA Poland nagrodzony tytułem Best Tax & Financial Team

Podczas uroczystej Gali CIJ Awards, która odbyła się 9 listopada 2017 r., zespół ekspertów TPA Poland został uhonorowany tytułem „Best Tax & Financial Team”. W wydarzeniu wzięli udział czołowi przedstawiciele branży nieruchomości zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych, inwestorzy, reprezentanci funduszy inwestycyjnych, deweloperzy oraz liczni eksperci rynkowi.

„Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymanej nagrody Best Tax & Financial Team”. Jest ona dla nas bardzo ważna, ponieważ nie tylko podkreśla nasze umiejętności, doświadczenie i silną obecność w branży nieruchomości, ale jest także uznaniem dla fachowej wiedzy i umiejętności naszego zespołu. Atuty te znaczą więcej niż jakakolwiek nagroda. Dziękujemy!.” – podsumowuje Małgorzata Dankowska, Partner kierująca działem doradztwa dla nieruchomości i warszawską praktyką podatkową TPA Poland.

Nagrody CIJ to, obecna od 16 lat w kalendarzu wydarzeń branżowych, inicjatywa skierowana do przedstawicieli rynku real estate. Podczas tegorocznej edycji Jury Committee składające się z inwestorów, deweloperów i funduszy oraz Online Jury Voting Committee wyłoniło zwycięzców spośród 100 nominowanych w tym roku projektów, firm i instytucji.

„W imieniu całego zespołu podatkowego i finansowego dziękujemy klientom za okazane zaufanie oraz Jurorom za docenienie naszych osiągnięć. Jesteśmy dumni z projektów zrealizowanych w 2017 r. Jest to rok pełen wyzwań, część z nich jeszcze przed nami. Szczególnie cieszymy się, że kolejny raz pomogliśmy pojawić się na naszym rynku nieruchomości nowym, istotnym graczom, a także braliśmy udział w rozwoju rynku inwestycji o charakterze mieszkaniowym. Czekamy na kolejne wyzwania i ciekawe projekty, jednocześnie dziękujemy za okazane zaufanie” dodaje Piotr Zając, Senior Manager w Dziale doradztwa podatkowego TPA Poland.

CIJ Awards organizowane są w Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Czarnogórze, Rumunii, Serbii i Słowacji oraz na Węgrzech. Zwycięzcy polskiej edycji będą rywalizowali z przedstawicielami pozostałych krajów o tytuł „Best of the Best CIJ Awards Europe” w 2018 roku.

Kontakt