TPA Poland ma trzech nowych Associate Partnerów

23. lipca 2019 | Do przeczytania w 2 min

Anita Bis, Maciej Krokosiński oraz Mikołaj Ratajczak objęli stanowiska Associate Partnerów w TPA Poland.

Anita_Bis_TPA_Poland

Anita Bis jest związana w warszawskim działem audytu i doradztwa gospodarczego TPA Poland od 2007 roku.

Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz business consulting. Ma bogate doświadczenie w zakresie transakcji związanych z nabywaniem, zbywaniem, a także restrukturyzacją przedsiębiorstw. Jest specjalistką w zakresie doradztwa dla funduszy inwestycyjnych.

Była również zaangażowana w liczne projekty obejmujące audyty i przeglądy sprawozdań finansowych wielu różnorodnych podmiotów. Uczestniczyła także w projektach związanych z przeglądami procesów oraz procedur kontroli wewnętrznej w spółkach, procesów zarządzania oraz wykrywaniem oszustw i nadużyć (audyty śledcze).

 

Maciej_Krokosinski_TPA_Poland

Maciej Krokosiński zdobywał doświadczenie od 2007 roku. Z TPA Poland związany jest od 4 lat.

Zajmuje się świadczeniem usług z zakresu audytu oraz doradztwa księgowego dla największych spółek budowlanych oraz nieruchomościowych w Polsce. Realizował projekty takie jak badania i przeglądy sprawozdań finansowych zgodnie z PSR, UK GAAP, MSSF/MSR oraz projekty due diligence.

Jest autorem wielu artykułów dotyczących branży finansowej i nieruchomości oraz współautorem Real Estate Guidebook. Od 2013 roku posiada tytuł brytyjskiego biegłego rewidenta (ACA).

 

Mikolaj_Ratajczak_TPA_Poland

Mikołaj Ratajczak specjalizuje się w zagadnieniach związanych z opodatkowaniem, podatkiem VAT oraz CIT, w tym również w zakresie transfer pricing (ustalanie cen rynkowych, dokumentacja podatkowa). Jest członkiem zespołu zajmującego się obsługą klientów z sektora budowlanego oraz energetycznego.

Jako wykładowca prowadził szereg szkoleń o charakterze otwartym jak i eksperckich szkoleń indywidualnych. Jest także autorem licznych publikacji prasowych i specjalistycznych. Jest licencjonowanym doradcą podatkowym, posługuje się biegle językiem angielskim.

 

 

TPA Poland_Nowi Associate Partners_informacja prasowa_2019 07 23
Kontakt