TPA Poland rozszerza swoje usługi o praktykę prawną

15. lutego 2018 | Do przeczytania w 3 min

TPA Poland od blisko 15 lat oferuje kompleksowe usługi z zakresu doradztwa podatkowego, transakcyjnego i corporate finance, audytu finansowego, outsourcingu księgowego i administracji płacowej oraz doradztwa personalnego. Od teraz, dzięki połączeniu z Kancelarią W/AIRP kierowaną przez Katarzynę Woroszylską, zapewni swoim klientom także obsługę prawną.

TPA Poland posiada ugruntowaną pozycję wśród firm doradczych, w szczególności w sektorze nieruchomości i budownictwa, a także w branży energetycznej. Od 2017 r. TPA jest niezależnym członkiem Baker Tilly International, globalnej sieci konsultingowej, i jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Naturalnym uzupełnieniem interdyscyplinarnych usług doradczych, jest sformalizowanie świetnie funkcjonującej dotąd współpracy z renomowanym zespołem adwokatów i radców prawnych W/AIRP poprzez połączenie obu firm.

Specjalistyczna wiedza, doświadczenie i znajomość kluczowych dla nas sektorów gospodarki, w tym nieruchomości, oraz profesjonalna obsługa klientów w trzech językach, w tym w j. niemieckim, to wyjątkowe atuty, które wyróżniają zespół zarządzany przez Katarzynę Woroszylską. Wskutek połączenia TPA Poland i Kancelarii W/AIRP rozpoczynamy świadczenie usług prawnych pod firmą Baker Tilly Woroszylska Legal. Tym samym dokonuje się pierwszy formalny etap rebrandingu TPA Poland w kierunku globalnej marki Baker Tilly, którym już wkrótce objęte zostaną wszystkie oferowane przez nas usługi – komentuje Wojciech Sztuba, partner zarządzający TPA Poland.

Kancelaria W/AIRP działa na ryku usług prawnych od 2015 r. Dynamicznie rozwijający się zespół specjalizuje się w obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorców w obszarze nieruchomości, obsługi korporacyjnej, sporów, restrukturyzacji i prawa pracy. Do grona klientów Kancelarii należą czołowe firmy z branży deweloperskiej, fundusze inwestycyjne, przedsiębiorstwa bankowe i produkcyjne. Prawników Kancelarii wyróżnia zarówno doświadczenie i wiedza ekspercka zdobyte w czołowych międzynarodowych kancelariach, jak i dogłębna znajomość rynków, na których działają klienci Kancelarii.

Nasza filozofia skupia się na Kliencie, budowaniu silnych i trwałych relacji, a także tworzeniu wymiernej wartości dla naszych Klientów. Te wartości są zbieżne ze strategią TPA Poland, a oferta zintegrowanych usług w formule „one-stop-shop” daje nam możliwość zwiększenia komfortu Klienta oraz skuteczności naszych działań. Cieszę się, że poprzez połączenie naszych kompetencji i wiedzy oraz doświadczenia ekspertów TPA Poland, powstaje propozycja, którą postrzegam jako unikatową na rynku – podsumowuje Katarzyna Woroszylska, partner zarządzająca Kancelarią W/AIRP.

Połączenie TPA Poland i Kancelarii W/AIRP zostało sfinalizowane w dniu 15 lutego 2018 r.

***

Katarzyna Woroszylska – Partner zarządzająca Baker Tilly Woroszylska Legal

Uznany doradca na rynku nieruchomości i transakcji z ponad 15-letnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców. Katarzyna jest wykształconym w Niemczech i Francji adwokatem, wpisanym na listy adwokatów zarówno w Polsce jak i w Niemczech, łączącym międzynarodowe doświadczenie zawodowe z dogłębną znajomością polskiego rynku. Głównym obszarem jej doradztwa są transakcje i rozwój inwestycji nieruchomościowych.

 

***

Baker Tilly Woroszylska Legal jest kancelarią skoncentrowaną na obsłudze przedsiębiorców we wszystkich kluczowych obszarach ich działalności. Zespół Kancelarii tworzą prawnicy z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem transakcyjnym i doradczym. Jako niezależny członek Baker Tilly International, globalnej sieci oferującej kompleksowe usługi doradcze, łączymy zalety zintegrowanej obsługi „one stop shop” z ekspertyzą tradycyjnej kancelarii prawnej i zasięgiem międzynarodowej grupy doradczej.

Informacja prasowa (pdf)
Kontakt