TPA Poland w pierwszej dziesiątce najlepszych firm doradztwa podatkowego

| Do przeczytania w 2 min

14. Ranking Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej rozstrzygnięty. TPA Poland kolejny rok z rzędu jest w pierwszej dziesiątce najlepszych firm, zarówno pod względem liczby doradców podatkowych, jak i wielkości przychodów. Tym samym,  utrzymując ubiegłoroczną pozycję w tym zestawieniu. TPA Poland jest niekwestionowanym liderem wśród firm doradztwa podatkowego w Wielkopolsce – firma znalazła się na 1. miejscu wśród najlepszych doradców tego regionu.

„Cieszy nas tak wysoka pozycja w Rankingu. To niewątpliwie potwierdzenie słuszności przyjętej przez firmę strategii inwestycji w ludzi i odpowiednie narzędzia do pracy. Dzięki temu każdego roku potwierdzamy, że jesteśmy w czołówce tych najlepszych.” – komentuje Wojciech Sztuba, doradca podatkowy, Partner Zarządzający TPA Poland.

„Dobrze dobrany zespół, właściwie inspirowany i motywowany, to zawsze podstawa sukcesu. To właśnie wyróżnia naszą firmę na rynku i powoduje, że nasi klienci współpracują z nami przez wiele lat. Szczególnie teraz w dobie pandemii, wypracowane przez nas zaufanie naszych klientów oraz kompleksowa oferta, pozwalają nam na kontynuowanie działalności bez przeszkód. Dzięki tak stabilnym podstawom naszego biznesu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, odpowiadając elastycznie na zmiany rynkowe.” – podkreśla Małgorzata Dankowska, Partner, szefowa zespołu ds. nieruchomości i warszawskiej praktyki podatkowej TPA Poland.

Ale to nie koniec nagród dla TPA Poland. Zespół otrzymał również wysoką 11. pozycję w zestawieniu firm, które doradzają największej liczbie spółek giełdowych.

„Wybór nas na swoich doradców, przez spółki zainteresowania publicznego to szczególne wyróżnienie. To przedsiębiorstwa podlegające wyjątkowym rygorom prawnym i sprawozdawczym. Doradztwo dla tej grupy klientów wymaga szerokiego spektrum wiedzy i doświadczeń. Nasi pracownicy je mają i cieszy nas to, że docenia to także rynek.” – wskazuje Krzysztof Horodko, szef audytu i doradztwa biznesowego, Partner Zarządzający TPA Poland.

W rankingu doceniono również stronę internetową TPA Poland. Na 48 stron, które oceniła redakcja, domena TPA Poland jest na 12 pozycji.

„To świetny wynik i potwierdzenie, że praca nad wartościowymi treściami, które tworzymy na naszą stronę przynoszą efekty. Wszystko robimy dla komfortu i aktualizacji wiedzy naszych klientów, więc wyróżnienie w tym obszarze cieszy nas wyjątkowo. Z pewnością aktywność w tym obszarze będziemy kontynuować, rozbudowywać i ulepszać.” – podsumowuje Wojciech Sztuba.

TPA Poland w pierwszej dziesiątce_Ranking podatkowy-RZ_informacja prasowa_2020_04_29
Kontakt