TPA Poland w TOP 3 największych firm doradztwa podatkowego w Polsce według rankingu DGP

| Do przeczytania w 2 min

To już kolejny rok z rzędu, gdzie firma TPA Poland została uznana za 3. największą firmę doradztwa podatkowego w Polsce w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Właśnie rozstrzygnięto 15. edycję rankingu firm i doradców podatkowych, w którym zespół TPA Poland utrzymał swoją pozycję sprzed roku.

„Utrzymanie pozycji na podium w kategorii Firmy Duże w Polsce to niezaprzeczalnie powód do dumy. Jest to też forma podziękowania dla całego zespołu podatkowego, który każdego dnia aktywnie i z pełnym zaangażowaniem realizuje projekty dla naszych Klientów. Dodatkowo powinniśmy uwzględnić fakt, że tegoroczna edycja rankingu to ocena roku 2020, a więc roku, który upłynął w rzeczywistości pandemii. Tak wysokie wyróżnienie naszego zespołu doradców w rankingu Dziennika Gazety Prawnej jest dodatkowym potwierdzeniem, że ze świetnym wynikiem zdaliśmy egzamin ze wsparcia Klientów w tych trudnych czasach” – stwierdza Małgorzata Dankowska, Partner odpowiedzialna za warszawską praktykę podatkową i zespół ds. nieruchomości TPA Poland.

To jednak nie koniec wyróżnień

W dwóch zestawieniach TOP 30 firm doradztwa podatkowego pod względem liczby doradców podatkowych, jak i pod względem liczby klientów firma TPA Poland zajęła 10 miejsce.
Natomiast wśród Firm Dużych, plasuje się odpowiednio na 4. miejscu pod względem przychodów oraz 5 – pod względem liczby osób merytorycznych.

Ranking najlepszych Firm i Doradców Podatkowych, został opracowany przez redakcję Dziennika Gazety Prawnej po raz piętnasty.
W skład kapituły przyznającej nagrody w głównej części zestawienie wchodzą niezależni eksperci, których celem jest niezmiennie wypracowanie rzetelnej klasyfikacji największych firm w Polsce zajmujących się doradztwem podatkowym.

TPA Poland_Ranking firm i doradcow podatkowych_DGP_informacja prasowa_2020 03 23
Kontakt