TPA Poland zwycięzcą europejskiego finału konkursu HOF Awards w kategorii Tax & Financial Team of the Year

6. kwietnia 2018 | Do przeczytania w 2 min

W czwartek 5 kwietnia 2018 r. w czeskiej Pradze odbyła się 3 edycja europejskiego finału konkursu Hall of Fame Awards 2018. O nagrody rywalizowali zwycięzcy lokalnych edycji CIJ Awards z 6 krajów. Firma TPA Poland została wyróżniona tytułem Tax & Financial Team of the Year.

Jesteśmy zaszczyceni otrzymanym wyróżnieniem w gronie międzynarodowych ekspertów, tym bardziej, że konkurowaliśmy z zacnymi firmami doradczymi. Nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie nasi wymagający klienci, proaktywni członkowie zespołu i kultura organizacji, która pozwala na szybki rozwój, ale daje sporo swobody w sposobie jego osiągania, co przyciąga do nas wartościowych ludzi. Symboliczny jest również fakt, że nagrodę odbieramy w Pradze, bowiem w roku 2017 mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma inwestorami właśnie z czeskiego i słowackiego rynku. W tym miejscu podziękowania należą się również naszym czeskim kolegom z praskiego biura, którzy szerzą dobrą opinię o TPA poprzez swoją codzienną pracę i wysoką jakość świadczonych usług. – skomentowała Małgorzata Dankowska, doradca podatkowy, Partner kierująca działem doradztwa dla nieruchomości i warszawską praktyką podatkową TPA Poland.

HOF Awards 2018 to prestiżowe wydarzenie organizowane przez miesięcznik CIJ Europe już po raz trzeci. Jest to drugi etap konkursu CIJ Awards, podczas którego niezależne Jury wyłania zwycięskie firmy – począwszy od deweloperów po dostawców usług – wyróżniające się na forum europejskim. O główną nagrodę „Best of the Best HOF Awards” rywalizują zwycięzcy lokalnych edycji z 6 krajów: Polski, Czech, Węgier, Rumunii, Serbii oraz Słowacji.

W składzie Jury znaleźli się wybitni CEO z branży nieruchomości, jak również dyrektorzy, stowarzyszenia, a także czytelnicy CIJ Europe. W wydarzeniu wzięło udział ok. 300 specjalistów rynku nieruchomości z 17 krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej.

Cieszymy się, że strategia TPA oparta na współpracy i integracji regionalnej przynosi tak doskonałe owoce. Nie pozostaje nam nic innego jak dotrzymywać tempa zmieniającemu się rynkowi, dostosowywać do rosnących potrzeb klientów, odkrywać wraz z nimi nowe produkty (jak polski Private Rental Sector) oraz robić wszystko, aby na wymagającym rynku pracownika łowić diamenty konsultingu – dodaje Małgorzata Dankowska.

Polska edycja CIJ Awards odbyła się 9 listopada 2017 r. Zespół ekspertów TPA Poland został uhonorowany tytułem „Best Tax & Financial Team”. Nagrody CIJ Awards to, obecna od 16 lat w kalendarzu wydarzeń branżowych, inicjatywa skierowana do przedstawicieli rynku nieruchomości, zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych jak i mieszkaniowych, inwestorów, reprezentantów funduszy inwestycyjnych, deweloperów oraz ekspertów rynkowych.

Petr Karpeles (TPA Czech Republic), Małgorzata Dankowska (TPA Poland)
Małgorzata Dankowska
Nagroda
Pobierz informację prasową (pdf)
Kontakt