Awanse w TPA

1. lutego 2024 | Do przeczytania w 2 min

Wraz z początkiem roku w TPA Poland ogłoszono aż 60 awansów, w tym aż 5 na stanowiska dyrektorskie, które objęły: Patrycja Jefimiuk, Monika Stachurska – Waga, Joanna Henzel, Agnieszka Skonieczna i Magdalena Siedlecka, która objęła stanowisko szefowej biura Accounting & Payroll Outsourcing w Poznaniu. Awanse, których oficjalne ogłoszenie nastąpiło z końcem stycznia obejmują osoby odpowiedzialne zarówno za działania merytoryczne, na rzecz klientów korzystających z usług firmy w obszarze doradztwa podatkowego, outsourcingu księgowości i płac, doradztwa dla sektora nieruchomości i doradztwa personalnego, ale też niezastąpionych pracowników z zespołów wsparcia.

Patrycja Jefimiuk, Monika Stachurska-Waga oraz Joanna Henzel zostały dyrektorkami w zespołach podatkowych w Warszawie i Poznaniu, zaś Agnieszka Skonieczna i Magdalena Siedlecka to nowe dyrektorki w dziale outsourcingu księgowości i płac w poznańskim biurze TPA. Dodatkowo Magdalena Siedlecka jako dyrektorka zajmująca to stanowisko już od jakiegoś czasu, objęła stanowisko szefowej biura Accounting & Payroll Outsourcing w Poznaniu. Każda z awansowanych ekspertek odpowiada nie tylko za merytoryczną obsługę klientów i realizowanych na ich rzecz projektów, ale również za kilku lub kilkunastoosobowy zespół.

Każdy awans, który ma miejsce w strukturach naszej organizacji jest dla nas jasnym dowodem, że współpracujemy z osobami, które nie tylko są bardzo dobre w obszarze swojej specjalizacji, ale które przede wszystkim chcą się dalej rozwijać przy naszym udziale i wsparciu. Cieszy nas tym bardziej fakt, że takich osób w TPA jest tak dużo. Rok 2023 przyniósł wiele zmian, tym bardziej jest nam miło mówić o tych, których efektem są ogłoszone właśnie promocje. Mamy nadzieję, że zmienne otoczenie biznesowe będzie miało tylko tak pozytywne przełożenie na dalszy rozwój naszych pracowników i naszej organizacji oraz działalności prowadzonej przez darzących nas zaufaniem klientów. Gratuluję wszystkim awansowanym i liczę, że w kolejnym roku liczba osób rozwijających się zawodowo w naszych strukturach będzie stale rosnąć oraz że za kilkanaście miesięcy będę mógł ogłosić kolejną spektakularną liczbę promocji – komentuje wyniki Wojciech Sztuba, Partner zarządzający TPA Poland.

W gronie awansowanych, poza 5 dyrektorkami odpowiedzialnymi za zespoły działające w obszarze doradztwa podatkowe oraz outsourcingu usług księgowych, w biurach w Warszawie i Poznaniu, znalazło się również:

  • 3 senior managerów
  • 5 managerów
  • Ponad 40 księgowych, konsultantów i specjalistów
  • 14 asystentów – w tym również asystentów merytorycznych

2023 roku zatrudnienie w TPA Polska wzrosło o niemal 10%. Na rok 2024 planowany jest dalszy rozwój zespołu, w tym szczególnie pracowników merytorycznych we wszystkich obszarach działalności biznesowej firmy.

Kontakt