Działamy dla Ukrainy #standwithukraine

28. lutego 2022 | Do przeczytania w 1 min

Z niepokojem obserwujemy ostatnie wydarzenia w Ukrainie. Katastrofalne skutki wojny widoczne są już dziś. Nie możemy i nie chcemy pozostać obojętni na tragedię milionów obywateli tego kraju.

Chcemy pomóc zarówno docierającym do Polski uchodźcom, jak i ludności pozostającej w Ukrainie. Potrzeby są ogromne – od żywności, lekarstw, po odzież i inne środki pierwszej potrzeby – a każda złotówka jest na wagę złota.

Dlatego jako TPA Poland, Baker Tilly TPA i Baker Tilly Legal Poland, postanowiliśmy wesprzeć akcję prowadzoną przez Polską Akcję Humanitarną na rzecz uchodźców z Ukrainy oraz ludności cywilnej pozostającej w Ukrainie. PAH wspiera uchodźców i ofiary konfliktów zbrojnych już od lat 90-tych i jesteśmy zdania, że powierzone im środki zostaną wydatkowane w najlepszy możliwy sposób.

Utworzyliśmy dedykowaną skarbonkę na stronie www.siepomaga.pl/tpaforukraine. Zebrane tu środki za pośrednictwem PAH przekażemy na pomoc ofiarom tej wojny.

Gorąco zachęcamy wszystkich naszych partnerów biznesowych, współpracowników, przyjaciół i znajomych, do udziału w tej zbiórce i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty.

Dołącz do zbiórki

#standwithukraine #solidarnizukraina #ukraine #ukraina #pomocdlaukrainy #bestrong #wolnaukraina #supportukraine