Eksperci TPA Poland wyróżnieni tytułem „The Best Team” branży real estate 

16. czerwca 2023 | Do przeczytania w 2 min

Zespół TPA Poland otrzymał tytuł The Best Team w konkursie Top Woman in Real Estate. To już 6. edycja tego konkursu. Wydarzenie dedykowane jest kobietom działającym w branży nieruchomości na polskim rynku, które w ubiegłym roku odniosły sukces i wyróżniły się na tle innych. 

Gala finałowa konkursu Top Woman in Real Estate miała miejsce 15 czerwca br. Zespól ekspertów i doradców TPA Poland został wyróżniony przez niezależne jury w tegorocznym plebiscycie. 

– Tytuł The Best Team niewątpliwie dowodzi, że zatrudniamy najlepsze specjalistki i specjalistów, którzy mają wiedzę i doświadczenie, a realizując projekty w jednym zespole wzajemnie się uzupełniają i wspierają. Pracując z nimi na co dzień, mogę stwierdzić, że to nie tylko The Best Team, ale również Dream Team. Różnorodność i inkluzywność, nie tylko pod względem płci, tworzy niesamowitą synergię i dowodzi, że warto, a wręcz trzeba budować zespoły w ten sposób. Serdecznie gratuluję całej ekipie TPA Poland i wszystkim laureatom, a jury dziękuję za wyróżnienie. Jest to dla mnie nagroda ważniejsza od indywidualnej, gdyż o wiele łatwiej odpowiada się za budowanie własnych kompetencji, a o wiele trudniej budować świetne zespoły. Efekt jest jednak nieporównywalny a satysfakcja zwielokrotniona – komentuje Małgorzata Dankowska, szefowa The Best Team w TPA Poland. 

Top Woman in Real Estate to konkurs przygotowywany przez niezależną Radę Programową. Nagrody zostały przyznane przez Jury, złożone z autorytetów w branży nieruchomości i budownictwa.  

Inicjatywa Top Woman in Real Estate ma na celu promowanie kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. Tegoroczna, 6. edycja rozpoczęła się w lutym i zgłoszenia kandydatek do nagrody można było przesyłać do 26 marca br. Zgłoszenia mogły obejmować konkretne kobiety, firmy lub zespoły. Jury oceniało zarówno konkretne osiągnięcia, jak i szczególne umiejętności. Wyróżnienia obejmowały niemal wszystkie obszary związane z nieruchomościami i budownictwem, w tym architekturę, inżynierię, rozwój, finanse, sprzedaż, pośrednictwo, marketing i zrównoważony rozwój.