7. edycja CEE Investment & Green Building Awards

18

maja 2024

Drukuj

7. edycja CEE Investment & Green Building Awards

EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku odbędzie się 26 października w hotelu Intercontinental w Warszawie. W siódmej edycji uczestniczyć będą jak co roku: praktycy, profesjonaliści i liderzy branży inwestycji nieruchomościowych.

Uroczystość rozdania nagród będzie poprzedzać The CEE Investment Breakfast Forum, a także całodniowy panel dyskusyjny. Będzie to najlepsza okazja do wymiany kontaktów i spotkania się z najlepszymi specjalistami z branży, a także do rozpoznania najnowszych trendów na rynku inwestycyjnym.

Podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody dla firm i osobowości, które odniosły największy sukces kategoriach takich jak np.: Investor of the Year, Professional of the Year, Company Awards, Project Awards, Tax & Financial Adviser (TPA Poland zostało zwycięzcą ubiegłorocznej edycji w tej kategorii) oraz wielu innych podkategoriach. Przyznawane one są w wyniku głosowania niezależnego jury dzień przed Galą, w skład którego wchodzą przedstawiciele branży, w tym Małgorzata Dankowska – Partner TPA Poland. 

TPA Poland jest sponsorem kategoriach: Investment Deal of the Year (za transakcje powyżej 100 milionów EUR) oraz Retail Investor of the Year.

Strona wydarzenia

Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022