Expo Real 2020 – Hybrid Summit

14

października 2020
ICM Monachium & Online

Drukuj

Expo Real 2020 – Hybrid Summit

14.10.2020 – 15.10.2020

Strona wydarzenia

Hybrydowa Konferencja Expo Real 2020 w Monachium

W związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiologiczną w Niemczech, wydarzenie zostało odwołane bez podania na tę chwilę nowej daty. Informacje o wydarzeniu będziemy aktualizować na bieżąco.

Zapoznaj się z oświadczeniem organizatora (EN).

***

Jak pandemia wpłynie na rynek nieruchomości oraz inwestycji nieruchomościowych w krajach europejskich? Jaki wpływ będzie miała pandemia na różne klasy aktywów w branży? Czego możemy się spodziewać w najbliższej przyszłości jako konsekwencji pandemii, a czym zaskoczoną następne miesiące, bądź nawet lata? To tylko niektóre z pytań, na które odpowiedzą eksperci podczas tegorocznej edycji EXPO Real Hybrid Summit – jednego z największych wydarzeń dedykowanych branży nieruchomości oraz inwestycjom nieruchomościowym w Europie.

W tym roku organizatorzy zdecydowali na zmianę formuły tak, aby dać możliwość udziału w tym wydarzeniu niezależnie od ograniczeń wynikających z pandemii Covid-19.

I tak podstawą Expo Real niezmiennie pozostały konferencje oraz panele dyskusyjne, w których goście będą mogli wziąć udział fizycznie lub – jako nowość – poprzez wirtualną platformę streamingową nadającej na żywo wszystkie spotkania. Zostanie również wydzielona specjalna strefa dla wystawców, a także pojawi się strefa tematyczna dedykowana konkretnym tematom EXPO Real Hybrid Summit.

Październikowa edycja będzie więc opierać się na rozwiązaniach, które pozwolą zmaksymalizować bezpieczeństwo uczestników, a także zapewni dostęp do merytorycznych spotkań każdemu zainteresowanemu w komforcie własnego biura lub domu.

Już wkrótce szczegółowy program wydarzenia będzie dostępny na stronie organizatora. Zachęcamy również do zapoznania się z zasadami bezpieczeństwa i higieny na terenie Centrum Kongresowego.

 

 

Kontakt
Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022