Gala IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate

30

sierpień 2021
Villa Foksal, Foksal 3/5 Warszawa

Drukuj

Gala IV edycji konkursu Top Woman in Real Estate

30.08.2021 – 31.08.2021

Zapraszamy na Galę konkursu Top Woman in Real Estate!

 

 

Zapraszamy na Galę Top Woman in Real Estate, która jest zwieńczeniem konkursu dla kobiet z branży nieruchomości, budownictwa i pokrewnych. Podczas gali wręczone zostaną nagrody dla laureatek w poszczególnych kategoriach. Nagrodzony zostanie również zespół zarządzany przez kobietę oraz firma wspierająca kobiety

Mamy przyjemność ogłosić, że w tym roku nominowany został zespół naszych ekspertów w kategorii Best Team.

W kategorii Top Woman in Real Estate 2021, dumnie wspieramy Małgorzatę Dankowską, finalistkę w kategorii Tax & Accounting Services.

TOP WOMAN IN REAL ESTATE – Konkurs dla kobiet z branży nieruchomości i budownictwa. Pracujesz w dowolnym sektorze nieruchomości i budownictwa? Z pasją rozwijasz swoje talenty? Pragniesz osiągać coraz większe sukcesy zawodowe, zachowując przy tym równowagę w życiu osobistym? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy Wam jedyny w swoim rodzaju konkurs dla kobiet, działających w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. O jego kształcie decyduje specjalnie w tym celu powołana Rada Programowa, a Jury złożone z wybitnych autorytetów ocenia zarówno konkretne osiągnięcia, jak i szczególne umiejętności. Wyróżniamy Panie z niemal wszystkich obszarów branży nieruchomości i budownictwa nagradzając je w następujących kategoriach: Architecture and Design Asset and Property Management Business Management Commercial Sales Green Building and Sustainability HR and Employer Branding Innovation and Technology Marketing and PR Project Management Residential Sales Tax and Law W kategoriach specjalnych Best Team i Pro-Women Company nagradzamy zespół zarządzany przez kobietę oraz firmę wspierającą kobiety. Dodatkowo, w głosowaniu internetowym co roku zwycięża decyzją całego rynku Top Woman in Real Estate, a Rada Programowa decyduje o tym komu przyznać tytuł Influencer of the Year. Od stycznia do marca czekamy na zgłoszenia od pań, pracujących we wszystkich sektorach rynku bez względu na zajmowane stanowisko. W maju podczas uroczystej gali ogłaszamy zwyciężczynie i zwycięzców konkursu, wręczając im statuetki, dyplomy, nagrody. Celem konkursu jest wyróżnianie kobiet oraz firm wspierających kobiety, a także ich promocja oraz upowszechnianie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży nieruchomości i budownictwa.

Dowiedz się więcej

Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Styczeń 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022