Real Estate Talks Online

23

kwietnia 2020
Spotkanie online

Drukuj

Już 23 kwietnia 2020 r. o godzinie 15:00 zapraszamy na spotkanie online w ramach Real Estate Talks.

Podczas tego wydarzenia omówimy najważniejsze dla branży real estate kwestie wynikające z „tarczy antykryzysowej”, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów podatkowych.

Uczestnicy mają możliwość przesłania wcześniej swoich pytań, na które odpowie doradca podatkowy i prowadząca wydarzenie:  Małgorzata Dankowska, Partner odpowiedzialna za zespół ds. nieruchomości oraz warszawską praktykę podatkową. Pytania należy przesłać na adres: marketing@tpa-group.pl napóźniej  do godziny 15:00 we wtorek, 21 kwietnia br.

Udział w tym wydarzeniu online to także możliwość nawiązania unikatowych relacji biznesowych każda bowiem osoba zostanie połączona kilkukrotnie w trakcie spotkania w mniejsze grupy (po 4-5 osób), aby porozmawiać szczegółowo na dany temat, wymienić się wnioskami oraz opiniami, a przez to poszerzyć i pogłębić sieć swoich kontaktów.

Po spotkaniu każdy uczestnik otrzyma pakiet wspomagający, zawierający między innymi przydatne wzory wraz z opisem, czy zestawienie zmian w przepisach, a także dodatkowo zebrane odpowiedzi na pojawiające się w trakcie spotkania pytania.

Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom branży nieruchomości, w szczególności komercyjnych i budownictwa.

Zachęcamy do rejestracji i przesyłania pytań drogą mejlową.

 

Kontakt:
Prelegent
Publikacje

Investing in Slovakia 2020

Investing in Slovenia 2020

Investing in Serbia 2020

Investing in Poland 2020

Investing in Montenegro 2020

Investing in Romania 2020

Investing in Hungary 2020

Investing in Croatia 2020

Investing in Bulgaria 2020

Investing in Czech Republic 2020