Nowe regulacje dla spółek giełdowych | Śniadanie biznesowe | Poznań

16

czerwca 2024

Drukuj

Nowe regulacje dla spółek giełdowych | Śniadanie biznesowe | Poznań

spółki giełdowe, śniadanie biznesowe, MSSF 15 i 16, Badania wspólne,

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na bezpłatne śniadanie biznesowe organizowane przez firmę doradczą TPA Poland oraz kancelarię prawniczą WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr  dedykowane przedstawicielom jednostek zainteresowania publicznego („JZP”), w tym spółek giełdowych. 

Podczas spotkania wskażemy, w jaki sposób nowe regulacje rynku usług audytorskich, w tym możliwość prowadzenia badań wspólnych, wpłyną nie tylko na codzienne funkcjonowanie JZP, w tym spółek giełdowych, ale także ich cele strategiczne na najbliższe lata. Przeanalizujemy z jakimi nowymi obowiązkami oraz obostrzeniami w zakresie odpowiedzialności muszą liczyć się członkowie rad nadzorczych oraz komitetów audytu. Podpowiemy również, jakie zmiany są konieczne do wprowadzenia w spółkach publicznych w świetle ostatnich nowelizacji przepisów podatkowych oraz nowych standardów MSSF 15 i MSSF 16.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową agendą oraz uczestnictwa w wydarzeniu.                               

PROGRAM SPOTKANIA: 

  1. Wpływ nowych regulacji rynku usług audytorskich w UE i w Polsce na spółki giełdowe oraz rady nadzorcze spółek publicznych.

  2. Odpowiedzialność jednostek zainteresowania publicznego za naruszenia nowych przepisów – kary i środki administracyjne, sposoby mitygowania odpowiedzialności i ograniczenia ryzyk z tym związanych.

  3. Badania wspólne – dodatkowe korzyści dla klientów czy też dodatkowe koszty i problemy?

  4. Istotne zmiany w MSSF 15 oraz MSSF 16 i ich możliwy wpływ na wyniki spółek giełdowych.

  5. Istotne zmiany regulacji podatkowych w 2017 r. Kluczowe ryzyka dla spółek i organów nadzorujących.

R.S.V.P. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 7 kwietnia 2017 r. poprzez wysłanie wiadomości na adres podany poniżej. W celu poprawnej rejestracji prosimy o podanie następujących danych w treści wiadomości: imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, nazwa firmy, stanowisko i/lub wstawienie sygnatury e-mail z tymi danymi.

UWAGA: Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim. Zapraszamy do jego aktywnego współtworzenia poprzez przesyłanie pytań dotyczących tematyki. Nasi specjaliści odpowiedzą na wybrane pytania podczas spotkania. Pytania prosimy kierować na adres: witold.przybylski@tpa-group.pl.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie rejestracji na wydarzenie zostanie wysyłane drogą elektroniczną na kilka dni przed wydarzeniem.

 

Zapraszamy serdecznie!

Krzysztof Dziekoński | Partner, TPA Poland

Marta Midloch | Doradca, Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr

 

1
Publikacje

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2024

Energetyka wiatrowa w Polsce 2023

Puls rynku IT w Polsce. Firmy, ludzie, transakcje.

Baker Tilly TPA Index: Kwiecień 2023

Raport TPA Group: Koszty zatrudnienia w Europie Śr…

Ulga B+R – Podwójnie liczone korzyści

IP BOX dla firm

Ulga na wsparcie innowacyjnych pracowników

Baker Tilly TPA Index: Październik 2022

Baker Tilly TPA Index: Lipiec 2022