Firma doradcza TPA Poland nagrodzona tytułem Tax & Financial Provider.

9. lutego 2018 | Do przeczytania w 3 min

Nagrody EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards rozdane. Firma doradcza TPA Poland nagrodzona tytułem Tax & Financial Provider.

Podczas 10. jubileuszowej edycji EuropaProperty CEE Retail Real Estate Award, która odbyła się 8 lutego 2018 roku, zostały nagrodzone najlepsze firmy działające na rynku retail i odnoszące sukcesy w Europie Środkowo-Wschodniej. Wśród wyróżnionych znalazła się firma doradcza TPA Poland, która od blisko 15 lat doradza na rynku nieruchomości w  Polsce.

Jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny doceniono naszą pracę dla rynku i obdarzono nas zaufaniem, tym bardziej, że w tym roku występujemy już pod szyldem Baker Tilly, jako niezależny członek Baker Tilly International i Baker Tilly Europe Alliance. Postrzegamy tę nagrodę jako uznanie dla naszej kultury organizacyjnej, która sprawia, że jesteśmy w stanie budować zespoły znakomitych ekspertów, rozpoznawalnych na rynku i kreujących wartość dla naszych klientów. Dziękujemy jurorom, klientom i członkom naszych zespołów za to zaufanie – skomentowała otrzymanie tytułu Małgorzata Dankowska Partner oraz szefowa działu nieruchomości w TPA Poland.

Gala wręczenia nagród została poprzedzona forum, podczas którego eksperci z Polski i zagranicy dyskutowali o najważniejszych trendach i zmianach na rynku real estate, ze szczególnym uwzględnieniem zmian i prognoz dla branży retail. Kluczowym tematem były istotne i liczne zmiany w przepisach podatkowych, z którymi od 2018 roku muszą zmierzyć się podatnicy i firmy prowadzące działalność na rynku krajowym. Wśród ważnych zmian wymieniano kwestie związane z leasingiem, w szczególności klauzule w umowach najmu, a także zmiany w podejściu banków do tej kwestii. Dużo uwagi poświęcono nowym technologiom i telekomunikacji, w tym nowościom w obsłudze budynków, konkursom ofert i nowelizacjom w prawie telekomunikacyjnym.

W naszej codziennej pracy obserwujemy z jak wieloma nowymi wyzwaniami muszą mierzyć się nasi klienci. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać im jak najbardziej kompleksowe usługi pozwalające na zwiększanie ich zysków. Nagrody taka jak ta, to dla nas jasny sygnał, że proponowane przez nas rozwiązania są skuteczne, a efekty zauważalne. Polski rynek nieruchomości, zarówno komercyjnych, jak i branża retail, są na fali wznoszącej. Życzymy sobie oraz naszym klientom, aby był to czas kolejnych sukcesów i opłacalnych inwestycji.- podsumowuje Krzysztof Kaczmarek Partner Zarządzający w TPA Poland, który wręczył nagrodę dla CFE Poland, zdobywcy tytułu Construction firm.

EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards jest cenionym i uznawanym wydarzeniem wśród inwestorów i deweloperów w Europie. W tym roku zgromadziło ponad 450 osób z krajów takich jak Polska, Czechy, Węgry, Słowacja, Ukraina, Austria, Litwa, Łotwa i Estonia. Co roku czołowi przedstawiciele branży retail, firmy deweloperskie, a także projekty i osoby indywidualne są oceniane przez niezależne Jury pod kątem nie tylko skali sukcesów, ale także innowacyjności i kreatywności. Nagrodzeni to niewątpliwie liderzy w swoich dziedzinach, którzy wyznaczają standardy i nowe trendy na rynku.

TPA Poland_CEE Retail Awards_Informacja prasowa_09 02 2018