Kolejny triumf – wyniki XVIII Rankingu Największych Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej!

5. kwietnia 2024 | Do przeczytania w 2 min

Z nieukrywaną radością dzielimy się informacją, że nasza firma, dzięki niesłabnącemu zaangażowaniu naszego zespołu, osiągnęła kolejne znaczące sukcesy w tegorocznym, prestiżowym Rankingu Największych Firm Doradztwa Podatkowego, przygotowanym przez dziennik Rzeczpospolita. 

W tym roku powtórzyliśmy sukces poprzedniego – zachowując 7. miejsce pod względem przychodów, 8. miejsce pod względem liczby licencjonowanych doradców, a także zdobywając zaszczytne wyróżnienie jako lider wśród firm doradztwa podatkowego w Wielkopolsce.  

W roku pełnym wyzwań, spowodowanych m.in. przez znaczące zmiany w VAT i PIT, nowe regulacje dotyczące minimalnego podatku dochodowego dla firm, a także przez post-pandemiczne odwieszenie obowiązków zgłoszeniowych MDR i przygotowania do wdrożenia Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), nasz zespół wykazał się niezwykłą zdolnością do adaptacji i innowacji. Jak zauważa Wojciech Sztuba, Partner zarządzający w TPA Poland, „w TPA łączymy rozwój kwalifikacji profesjonalnych z pogłębioną wiedzą i doświadczeniem w zakresie kluczowych sektorów gospodarki, w których operują nasi klienci, takich jak nieruchomości, energetyka czy sektor ICT. Uzyskane po raz kolejny bardzo dobre wyniki w XVIII Rankingu Największych Firm Doradztwa Podatkowego stanowią dla nas źródło wielkiej satysfakcji. Są potwierdzeniem słuszności naszych pomysłów i decyzji, których suma tworzy dziś zorganizowany, profesjonalny i zaangażowany zespół zdolnych ekspertów podatkowych.” 

W rankingu zostały nagrodzone firmy, oceniane pod kątem wyników i zajmowanej pozycji, jak i osoby indywidualne, w której to kategorii zwycięzcę wybierała kapituła redakcyjna, czyli dziennikarze i redaktorzy „Rzeczpospolitej”, zajmujący się prawem podatkowym. 

 

WYNIKI XVIII Rankingu Największych Firm Doradztwa Podatkowego Rzeczpospolitej  

Kontakt