Konferencja O&M – Eksploatacja i Zarządzanie Farmami PV

11. marca 2022 | Do przeczytania w 1 min

W dniach 23-24 marca 2022 r. odbędzie się pierwsza edycja konferencji O&M Eksploatacja i Zarządzanie Farmami PV organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki.

Podczas sesji otwierającej „Eksploatacja parków słonecznych. Perspektywy. Wyzwania.” moderatorem debaty będzie Partner Zarządzający TPA Poland Wojciech Sztuba, który jest uznanym ekspertem w zakresie energii odnawialnej.

Uczestnicy debaty będą omawiać między innymi korzyści ekonomiczne i społeczne płynące z eksploatacji farm słonecznych czy kwestię łańcucha dostaw.

Eksploatacja i zarządzanie Farmami PV to obszar, który tworzy najwięcej miejsc pracy w fotowoltaice oraz napędza innowacyjność tego sektora, szczególnie w dziedzinie cyfryzacji i przetwarzanie danych. Wysokiej jakości usługi O&M to klucz do zmniejszenia potencjalnych ryzyk inwestycji, redukcji kosztów i niezawodności instalacji.

Konferencja O&M – Eksploatacja i Zarządzanie Farmami PV to dwa dni merytorycznych wystąpień ekspertów, przestrzeń targowa, bankiet i wiele innych atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w Arche Hotel Krakowska w Warszawie.

Rejestracja

 

Kontakt