Rynek docenia doradców TPA Poland. Prestiżowa nagroda przyznana.

25. stycznia 2019 | Do przeczytania w 2 min

Firma doradcza TPA Poland otrzymała nagrodę podczas 11. edycji EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Zespół TPA Poland został nagrodzony w kategorii Tax & Financial Provider.

EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards to kluczowy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej ranking dla branży nieruchomości. Nagroda dla TPA Poland w tym konkursie to ogromne wyróżnienie, szczególnie, że zostaliśmy nią odznaczeni kolejny raz. To dla nas zaszczyt być zauważanym i cenionym doradcą podatkowym i finansowym na tak wymagającym rynku – ocenia Małgorzata Dankowska, Partner odpowiedzialna za zespół ds. nieruchomości oraz warszawską praktykę podatkową w TPA Poland, a także Jurorka w tej edycji konkursu.

Jednocześnie zauważa, że działalność doradcza w sektorze nieruchomości wiąże się z rosnącymi z roku na rok wymaganiami. Ci najbardziej cenieni doradcy – poza wiedzą – muszą pochwalić się także bogatym doświadczeniem, takim, jakie niewątpliwie posiada zespół ekspertów i doradców TPA Poland. W imieniu całego zespołu dziękuję naszym Klientom za zaufanie, Kapitule konkursu za wyróżnienie i gratuluję wszystkim nagrodzonym – konkluduje Małgorzata Dankowska.

Rokroczne wydarzenie, organizowane przez EuropaProperty, skupia najważniejszych przedstawicieli sektora retail real estate, w tym inwestorów, deweloperów i ekspertów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas uroczystej gali nagradzane są firmy i osoby, których dokonania miały największy wpływ na rozwój sektora w mijającym roku.

Dobrze jest być częścią grupy doradczej, która tak prężnie działa na tym wymagającym rynku, oferując wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego oraz finansowego. Cieszymy się, że jako członek właśnie tej grupy doradczej oraz międzynarodowej sieci Baker Tilly International, wraz z ekspertami i doradcami TPA Poland możemy oferować kompleksowe usługi doradztwa prawnego klientom we wszystkich kluczowych obszarach ich działalności – dodaje Katarzyna Woroszylska, Partner zarządzająca kancelarią Baker Tilly Woroszylska Legal.

Finał 11. edycji EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards odbył się 24 stycznia 2019 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie. Firma doradcza TPA Poland była Partnerem kategorii Property Management Firm, a Małgorzata Dankowska była jedną z Jurorek konkursu.

Pobierz informację prasową (PDF)