Rynek docenia doradców TPA Poland. Prestiżowa nagroda przyznana.

25 stycznia 2019

Firma doradcza TPA Poland otrzymała nagrodę podczas 11. edycji EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards. Zespół TPA Poland został nagrodzony w kategorii Tax & Financial Provider.

EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards to kluczowy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej ranking dla branży nieruchomości. Nagroda dla TPA Poland w tym konkursie to ogromne wyróżnienie, szczególnie, że zostaliśmy nią odznaczeni kolejny raz. To dla nas zaszczyt być zauważanym i cenionym doradcą podatkowym i finansowym na tak wymagającym rynku – ocenia Małgorzata Dankowska, Partner odpowiedzialna za zespół ds. nieruchomości oraz warszawską praktykę podatkową w TPA Poland, a także Jurorka w tej edycji konkursu.

Jednocześnie zauważa, że działalność doradcza w sektorze nieruchomości wiąże się z rosnącymi z roku na rok wymaganiami. Ci najbardziej cenieni doradcy – poza wiedzą – muszą pochwalić się także bogatym doświadczeniem, takim, jakie niewątpliwie posiada zespół ekspertów i doradców TPA Poland. W imieniu całego zespołu dziękuję naszym Klientom za zaufanie, Kapitule konkursu za wyróżnienie i gratuluję wszystkim nagrodzonym – konkluduje Małgorzata Dankowska.

Rokroczne wydarzenie, organizowane przez EuropaProperty, skupia najważniejszych przedstawicieli sektora retail real estate, w tym inwestorów, deweloperów i ekspertów z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Podczas uroczystej gali nagradzane są firmy i osoby, których dokonania miały największy wpływ na rozwój sektora w mijającym roku.

Dobrze jest być częścią grupy doradczej, która tak prężnie działa na tym wymagającym rynku, oferując wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego oraz finansowego. Cieszymy się, że jako członek właśnie tej grupy doradczej oraz międzynarodowej sieci Baker Tilly International, wraz z ekspertami i doradcami TPA Poland możemy oferować kompleksowe usługi doradztwa prawnego klientom we wszystkich kluczowych obszarach ich działalności – dodaje Katarzyna Woroszylska, Partner zarządzająca kancelarią Baker Tilly Woroszylska Legal.

Finał 11. edycji EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards odbył się 24 stycznia 2019 r. w Hotelu InterContinental w Warszawie. Firma doradcza TPA Poland była Partnerem kategorii Property Management Firm, a Małgorzata Dankowska była jedną z Jurorek konkursu.

Pobierz informację prasową (PDF)
Kontakt: