TPA Group po raz kolejny zdobywcą tytułu „Best of the Best” w kategorii Tax & Financial Advisor HOF Awards 2019

5. kwietnia 2019 | Do przeczytania w 2 min

Finał 4. europejskiej edycji konkursu Hall of Fame Awards 2019 tradycyjnie już odbył się w czeskiej Pradze. O główne nagrody konkurowali zwycięzcy lokalnych CIJ Awards z dziewięciu krajów. Po raz kolejny firma doradcza TPA stanęła na najwyższym stopniu podium w kategorii Tax & Financial Advisor.

Jesteśmy zaszczyceni tak prestiżowym wyróżnieniem kolejny rok z rzędu, w tym roku szczególnie, gdyż w finale znalazły się aż 3 firmy z grupy TPA – z Polski, Czech i Serbii. W imieniu całego zespołu doradców podatkowych i ekspertów finansowych dziękuję członkom Jury oraz wszystkim tym, którzy na nas głosowali i trzymali za nas kciuki. Ta nagroda to doskonały dowód na to, że reprezentujemy stabilną, rozpoznawalną i bezkonkurencyjną na międzynarodowym rynku nieruchomości praktykę podatkowo-finansową. Teraz w Polsce także poszerzoną o kompleksową obsługę prawną naszych kolegów w kancelarii Baker Tilly Woroszylska Legal. – komentuje Małgorzata Dankowska, doradca podatkowy, partner kierująca działem doradztwa dla nieruchomości i warszawską praktyką podatkową TPA Poland.

Organizatorem HOF Awards jest miesięcznik CIJ Europe. Konkurs przebiega w dwóch etapach po rywalizacji na etapie lokalnym, niezależne międzynarodowe Jury wyłania zwycięskie firmy i osoby, których działalność i praktyka zawodowa wyróżniają się na arenie europejskiej. W tym roku o główną nagrodę „Best of the Best HOF Awards” walczyły firmy z Bułgarii, Chorwacji, Czech, Węgier, Czarnogóry, Polski, Rumuni, Serbii i Słowacji. W skład Jury weszli wybitni CEO z branży nieruchomości, dyrektorzy stowarzyszenia, jak również czytelnicy miesięcznika. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 uczestników specjalistów real estate z 17 krajów.

Fakt, że nasza pozycja na rynku real estate w Europie CEE i SEE wciąż rośnie zawdzięczamy nie tylko naszym Klientom, stale motywujących nas do podejmowania coraz bardziej wymagających wyzwań – za co składam im podziękowania, lecz również członkom naszego zespołu, którzy wytrwale i aktywnie w nich uczestniczą. – dodaje Małgorzata Dankowska.

Edycja lokalna w Polsce odbyła się 6 listopada 2018 roku w Warszawie w Hotelu Okęcie. Ponad stu nominowanych rywalizowało w 6 głównych kategoriach. Firma doradcza TPA Poland została wyróżniona w kategorii „Best Tax & Financial Team”.

TPA Poland_Informacja prasowa_HOF Awards 04_04_2019
Kontakt