TPA Poland doradcą podatkowo-finansowym roku | CEE Retail Awards 2017

| Do przeczytania w 2 min

Podczas 9 edycji EuropaProperty CEE Retail Awards, TPA Poland została uhonorowana ponownie tytułem Tax & Financial Adviser of the Year.

Uroczystą Galę, podczas której rozdano nagrody w 4 głównych grupach kategorii, poprzedziło całodniowe Forum. Wśród ponad 450 uczestników, reprezentujących zarówno branżę retail, nieruchomości komercyjnych jak i stronę inwestorów, znalazło się wiele kluczowych postaci oraz autorytetów z regionu Europy Środkowej i Wschodniej, w tym Polski, Czech, Węgier, Słowacji, Austrii, Litwy, Łotwy, Estonii i Ukrainy.

Niezależne międzynarodowe jury, skupiające czołowych przedstawicieli branżowych nagrodziło firmy, które w poprzednim roku wykazały się ponadprzeciętnymi osiągnięciami. Małgorzata Dankowska, Partner TPA Poland, szefowa działu nieruchomości w biurze w Warszawie, jurorka konkursu, po oficjalnym ogłoszeniu wyników, powiedziała: Polski sektor nieruchomości nadal znajduje się na fali wznoszącej. Potwierdzają to kolejne duże inwestycje, a także nowi gracze na rynku. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy wyróżnień, słusznych decyzji, dobrych wyników i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

Wybierając zwycięzców w kategorii Retailers, jury kierowało się takimi kryteriami jak innowacyjność, ekspansja, zaangażowanie i udział w rynku, a także sukces przedsięwzięcia. Oceniając najlepsze Projekty (Project categories), jurorzy zwracali uwagę na jakość i kosztową efektywność oraz aspekty użytkowe inwestycji, których przynajmniej jeden z etapów zakończył się w 2016 roku. O wyborze najlepszych Firm (Company categories) operujących na rynku nieruchomości zadecydowały takie czynniki jak udział w rynku i jego penetracja, jakość obsługi klientów, innowacyjność czy sukces rynkowy.

TPA Poland została ponownie wyróżniona tytułem Tax & Financial Adviser of The Year

Cieszy nas fakt, że marka TPA Poland jest zauważana i nagradzana w tego typu wydarzeniach. Jesteśmy dumni z wyróżnienia i wdzięczni naszym klientom za nieustanne zaufanie, które pokładają w nas, jako profesjonalnych doradcach – podsumowuje Wojciech Sztuba, Partner zarządzający TPA Poland. Nagroda ta stanowi zaszczytne zwieńczenie ciężkiej pracy, jaką wykonaliśmy na rzecz sektora nieruchomości komercyjnych w ubiegłych latach. Dziękujemy także naszym klientom, którzy od lat z nami współpracują, a także tym, którzy tą współpracę dopiero z nami rozpoczynają. Składamy gratulacje i podziękowania całemu naszemu Zespołowi, który niewątpliwie zapracował na to wyróżnienie. – dodaje.

Tytułem Tax & Financial Adviser of The Year firma TPA Poland została uhonorowana po raz kolejny (poprzednio w latach: 2009-2015). Firma została nagrodzona także m.in. tytułem Professional Service Provider za 2012 i 2013 rok, jest laureatem Eurobuild Awards w kategorii Tax & Financial Consultancy of the Year in Poland za 2013 rok.