TPA Poland laureatem XIII edycji rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej

28. marca 2019 | Do przeczytania w 2 min

27 marca 2019 roku w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej. Firma doradcza TPA Poland znalazła się na podium wśród 3 najlepszych firm w kategorii „Duże firmy”. W tej kategorii wyróżnione zostały firmy i kancelarie zatrudniające powyżej 10 doradców podatkowych.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół został wyróżniony w tym ważnym dla branży rankingu. Tak dobre wyniki, które ostatnio odnotowujemy, to konsekwencja nie tylko wdrażanej strategii wzrostu, ale przede wszystkim skutecznej i profesjonalnej współpracy całego zespołu doradców podatkowych od niedawna wspieranych przez doświadczonych prawników i radców prawnych z naszej kancelarii Baker Tilly Woroszylska Legal. – skomentowała Małgorzata Dankowska, doradca podatkowy, Partner kierująca zespołem ds. nieruchomości i warszawską praktyką podatkową TPA Poland. –  W imieniu całego działu doradztwa podatkowego dziękuję naszym Klientom za zaufanie, Kapitule za to wyróżnienie, a pozostałym laureatom i nagrodzonym gratuluję. – dodaje.

TPA Poland na podium znalazła się po raz pierwszy (awansowała z 5 na 3 miejsce w tej kategorii).

Już od 15 lat wspieramy klientów w zarządzaniu ryzykiem podatkowym i skutecznym osiąganiu celów biznesowych. Rozległa wiedza i doświadczenie projektowe naszych ekspertów pozwala nam być dostawcą rozwiązań podatkowych pierwszego wyboru dla przedsiębiorców funkcjonujących w kluczowych sektorach gospodarki. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzają, oraz pracownikom za stworzenie silnego i kompetentnego zespołu potrafiącego skutecznie konkurować na dojrzałym rynku usług doradczych.– podsumował Wojciech Sztuba, partner zarządzający TPA Poland.

Nagrody w XIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych Dziennika Gazety Prawnej przyznała Kapituła niezależnych ekspertów, która za główny cel postawiła sobie sporządzenia zestawienia oferującego rzetelne informacje o największych firmach w Polsce zajmujących się doradztwem podatkowym.

TPA Poland_Informacja prasowa_XIII Ranking Firm i Doradców Podatkowych 27_03_2019
Kontakt